Tarımın Yeni Kahramanı Hayvanlar! Doğal Hasatla Büyüyen Cevizler
![Tarımın Yeni Kahramanı Hayvanlar! Doğal Hasatla Büyüyen Cevizler](https://cdn.haberay.com/news/12083.jpg)
Erzincan'ın dağ köylerinde yüksek rakımlı alanlarda yetişen cevizlerin yıl sonu hasadı tamamlandı. Köylülerin el birliği ile topladıkları bu cevizler, bölgenin ekonomisine önemli katkılar sağlıyor.
![Tarımın Yeni Kahramanı Hayvanlar! Doğal Hasatla Büyüyen Cevizler 1](https://cdn.haberay.com/gallery/2024/01/1/1649289.jpeg)
Erzincan'ın yüksek rakımlı dağ köylerinde, dere kenarları ve tarlalarda yetişen cevizler, yılın son hasadı ile birlikte köylüler tarafından büyük bir özenle toplandı. Bu bölgelerde tarım ve hayvancılık, halkın temel geçim kaynağı olarak öne çıkıyor. Son yıllarda verilen destekler ve teşvik ödemeleri ile birlikte ceviz yetiştiriciliği, Erzincan'da giderek daha fazla ilgi görüyor ve bölge ekonomisine önemli katkılar sağlıyor.
![Tarımın Yeni Kahramanı Hayvanlar! Doğal Hasatla Büyüyen Cevizler 2](https://cdn.haberay.com/gallery/2024/01/1/erzincan-ceviz-hasadi-1.jpeg)
Ceviz Hasadının Zorlukları ve Önemi
Yüksek ağaçlardan ceviz toplama işlemi, köylülerin işbirliği ile gerçekleştiriliyor. Bu süreçte, köylüler hem toplama hem de satış işlemlerini üstleniyorlar. İl ve ilçe merkezlerinde toptan ve perakende olarak yapılan ceviz satışları, köy ekonomisine önemli bir gelir kaynağı oluşturuyor. Köylüler, cevizlerin hasadı sırasında el birliği yaparak, bir ya da iki kişinin uzun sırıklarla ağaçlara çıkarak cevizleri dökmesi ve diğerlerinin bu cevizleri toplayıp çuval ve kovalara doldurması gibi geleneksel yöntemleri kullanıyorlar. Hasat sonrası, bu cevizler 70 TL/kg fiyatla satılıyor ve yerel ekonomiye katkı sağlıyor.
![Tarımın Yeni Kahramanı Hayvanlar! Doğal Hasatla Büyüyen Cevizler 3](https://cdn.haberay.com/gallery/2024/01/1/erzincan-ceviz-hasadi.jpeg)
Cevizin Kültürel ve Ekonomik Değeri
Ceviz hasadı, Erzincan'ın kültürel yaşamında da önemli bir yer tutuyor. Hasat zamanı, köylerde toplu bir etkinliğe dönüşüyor ve cevizin yeşil kabuğunun çatlamaya başlamasıyla toplama süreci başlıyor. Kadınlar, toplanan cevizleri geleneksel tatlılar ve baklava yapımında kullanarak, bu kültürel mirası yaşatıyorlar. Bu süreç, hem yerel ekonomiye katkı sağlıyor hem de bölgenin geleneksel yemek kültürünün devamını sağlayan önemli bir faktör oluyor.
Erzincan'da gerçekleştirilen ceviz hasadı, köylülerin emek ve işbirliğiyle yürütülen bir süreç olarak dikkat çekiyor. Hem ekonomik hem de kültürel açıdan bölge için büyük önem taşıyan bu hasat, yerel halkın yaşam tarzının ve geçim kaynaklarının bir yansıması olarak görülebilir. Cevizin toplanmasından satışına ve geleneksel tatlıların yapımına kadar uzanan bu süreç, Erzincan'ın zengin tarım ve kültürel mirasını gözler önüne seriyor.