Özgür Özel, Rusya'ya Taziye Mesajı Göndererek Duygularını Paylaştı!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Rusya'da yaşanan üzücü bir olay nedeniyle bir taziye mesajı yayınladı. Özel, mesajında yaşanan trajedi karşısında Türkiye'nin Rusya halkı ve hükümetiyle dayanışma içinde olduğunu ifade etti.

Yayınlanma:
Özgür Özel, Rusya'ya Taziye Mesajı Göndererek Duygularını Paylaştı!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Rusya'nın başkenti Moskova'da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Rusya Federasyonu'nun Ankara Büyükelçisi Aleksei Erkhov’a taziye mesajı gönderdi.

CHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Özel, 22 Mart'ta Crocus Konser Salonu'nda meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Erkhov'a gönderdiği taziye mesajında, Rusya'nın yaşadığı üzüntüyü yürekten paylaştıklarını belirtti.

'RUSYA'YLA DAYANIŞMA İÇERİSİNDEYİZ'

Menfur saldırıda hayatlarını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı, yaralananlara acil şifa, sabır ve kuvvet dileyen Özel, şunları kaydetti:

Bu tür saldırılara çokça muhatap kalan bölgemizde barış ve istikrarın ancak uzlaşı, dayanışma ve işbirliği yoluyla sağlanabileceği inancındayız. Bu korkunç terör eylemini şiddetle kınıyoruz. Zor anında dost Rusya halkıyla dayanışma içerisinde olduğumuzu teyiden ifade ediyorum.