Nez Demir dayanamadı, ağlayarak açıklama yaptı! Dilan Polat olaylarında sular durulmuyor

Dilan Polat ve Engin Polat hakkındaki kara para aklama soruşturmaları devam ederken, konu Polat'ın eski ortağı Nez Demir'e de sıçramıştı. Mal varlıklarına el konan Nez Demir, olaylara isyan ederken göz yaşlarını tutamadı.

Yayınlanma:
Nez Demir dayanamadı, ağlayarak açıklama yaptı! Dilan Polat olaylarında sular durulmuyor

Dilan Polat ve Engin Polat'a yönelik açılan soruşturma haftalardır Türkiye'nin gündem maddesi olmaya devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz gün başsavcılık konuya dair açıklamada bulunarak ailenin mal varlığına el konulduğunu duyurdu.

Bu zaman diliminde Polatların eski ortağı ve bir dönem yakın arkadaşları olan Nez Demir'in güzellik merkezleri de bu soruşturmada etkilendi. Demir, bu konuyla hiçbir bağlantısı olmadığını söylerken bütün mal varlığına da el konuldu.

"Arkadaş kurbanıyım."

Nez Demir, dün akşam sosyal medya hesabı Instagram'dan sosyal medyada açıklama yaparak, "Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok, 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Servetim yok, el koyulacak bir şeyim yok, böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum.

'Beni gözaltına alın'

Bana tedbir geldi 40 yıllık esnaf babama geldi, ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum... Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen" ifadelerini kullandı.