Deniz Akkaya'dan Eylül Öztürk ve Eşi Hakkında Şok 'Swinger' İddiaları

'Şampiyonlar Ligi' fenomenlerinden Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan'la model Deniz Akkaya arasında Twitter üzerinden yaşanan sert atışma, swinger iddialarıyla sosyal medyada gündem oldu. Akkaya'nın Öztürk çifti hakkında ileri sürdüğü çarpıcı iddialar, geniş yankı buldu.

Yayınlanma:
Deniz Akkaya'dan Eylül Öztürk ve Eşi Hakkında Şok 'Swinger' İddiaları

Kazancı araştırılan 'Şampiyonlar Ligi' fenomenlerinden biri olan Eylül Öztürk'ün eşi Kenan Özkan ve Deniz Akkaya Twitter'da atıştı. Kenan Özkan'a küfürlü yanıtlar veren Akkaya'nın Eylül Öztürk ve eşiyle ilgili swinger iddiası olay oldu.

Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözler 'Şampiyonlar Ligi' diye paylaşılan bu masadaki fenomenlere çevrilmişti. Savcılık masadaki herkesi araştırmış ve hepsine yurt dışına çıkış yasağı gelmişti.

Sosyal Medyada Atıştılar

Eylül Öztürk gündemine de son olarak Deniz Akkaya dahil oldu. Akkaya, Öztürk için "Manik depresif mi desem, bipolar mı desem" yorumunu yapmıştı.

Eylül Öztürk'ün eşi Kenan Özkan da, Akkaya'ya "Daha düne kadar elimde balina kusmuğu var, nereye satabilirim tanıdınığınız var mı diye peşimizde geziyordun. En son koli koli ürün istedin afet bölgesine götüreceğim diye ,yolladık sonra ne yaptın bilmiyorum. Kaç kere kıza teşekkür ettin kendi storylerinde şimdi ne oldu?" yanıtı vermişti.

Akkaya'dan Çok Konuşulacak İddia

Bu yanıtın ardından da Deniz Akkaya, Kenan Özkan'a Twitter'da küfürlerle dolu bir cevap verdi.

Akkaya, "Kenan o zaman sen istedin gerisini paylaşmıyordum çünkü özel hayatınız diye ki Amerika'da yaşayan herkes bu insanları polise bu konularla ilgili şikayet edebilir. Evinde kokainle birlikte swinger partileri düzenlediğinizle ilgili bütün komşularınız konuşuyor herhalde bu partileri çocuklar yukarıda uyurken yapıyorsun" dedi.

Söz konusu iddialar sosyal medyayı salladı.