Benekli Ayhan darp edildi! Benekli Ayhan'ın son durumu ne?

'Benekli Ayhan' lakabıyla bilinen Ispartalı fenomen Ayhan Koç, dün gece kendisinin de içinde bulunduğu iki grup arasında çıkan kavgada, sokak ortasında dakikalarca darp edildi. Aldığı darbelerin şiddetine dayanamayan Koç, olay yerinde baygınlık geçirdi.

Yayınlanma:
Benekli Ayhan darp edildi! Benekli Ayhan'ın son durumu ne?

Olay, gece saatlerinde Isparta'da İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanının önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında "Benekli Ayhan" lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç’un da bulunduğu iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

652e2c59a468601ae444fba3.webp

Benekli Ayhan bayıldı

Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin üzerine iki kişinin Ayhan Koç’u dakikalarca darp ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada Ayhan Koç aldığı darbeler sonucu baygınlık geçirdi. Görüntülerde iki kadının ise kavgayı ayırmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

y66rvvnvo0gsk5j5slqgca.webp

Benekli Ayhan nerede?

Ayhan Koç ailesinin avukatı olduğunu belirten Şahin Polat, Koç'a 24 saattir ulaşamadıklarını ve kayıp ihbarında bulunduklarını söyledi.

Avukat Şahin Polat, şunları kaydetti:

"Benekli Ayhan Koç'un ailesinin avukatıyım. 24 saattir haber alamıyoruz. Kayıp ihbarında bulunduk. Bilgisi olan +905050157258 numaralı telefondan bize ulaşabilirler.

Koç'u olaydan sonra gören kardeşimiz ile konuştuk doğruladık, hayati tehlikesi olmadığı kanaatindeyiz, hastane kaydı yok. Emniyet araştırma yapıyor şu an. Umarım kısa zamanda ulaşırız."

652e18304e3fe027b0034002.webp

Benekli Ayhan kimdir? Benekli Ayhan kaç yaşında? Benekli Ayhan gerçek adı ne?

Ayhan Koç, "Benekli Ayhan" olarak biliniyor. Ankara'daki köklü futbol kulüplerinden biri olan Ankaragücü'nün tutkulu bir taraftarı olan Ayhan Koç, Sivaslı bir ailede doğmuş olup, şu an Ankara'da yaşamını sürdürmektedir. 1980 doğumlu ve 41 yaşındadır. Ayrıca üç çocuk babasıdır. Benekli Ayhan'ın sosyal medya platformlarındaki varlığı, özellikle YouTube'daki kanalı "AYHAN KOÇ BENEKLİ AYHAN" ve Instagram hesabı @benekliayhan06 ile tanınır.

benekli-ayhan-hikayesi-vfxq.jpg