Armağan Çağlayan: TUİK Enflasyonu İbo Show Filtresi Gibi

Yılbaşında yayınlanan İbo Show, konuklarının filtreli halleriyle dikkat çekti. Öte yandan, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı enflasyon rakamları üzerine, ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan çarpıcı bir yorum geldi.

Yayınlanma:
Armağan Çağlayan: TUİK Enflasyonu İbo Show Filtresi Gibi

Yılbaşının vazgeçilmez programlarından İbo Show, bu sene izleyicileri oldukça şaşırttı. Programın konukları Hülya Avşar, Bülent Serttaş, Aleyna Tilki, Resul Dindar, Cenk Eren, Serdar Ortaç, Şafak Sezer, Norm Ender, İdo Tatlıses, Tefo&Seko ikilisi ve Romantik Erhan oldu. Programda kullanılan filtrenin ayarının fazla kaçması sonucunda, konuklar adeta çocukluk hallerine dönüşmüş ve özellikle Aleyna Tilki ile Hülya Avşar'ın filtreli görüntüleri izleyenleri hem şaşırtmış hem de eğlendirmişti.

277732.webp

Armağan Çağlayan'dan Enflasyon Yorumu

Diğer yandan, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı enflasyon rakamlarının ardından ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, dikkat çeken bir yorumda bulundu.

TÜİK'e göre, 2023 yılında yıllık enflasyon %64,77, aylık artış ise %2,93 olarak kaydedildi. Bu rakamlar, Türkiye'nin ekonomik durumuna dair önemli bir gösterge oluştururken, Çağlayan'ın yorumu, ekonomik gelişmelerin toplumsal ve kültürel yaşam üzerindeki etkilerine dikkat çekti. Çağlayan'ın yorumu, ekonominin günlük yaşam ve popüler kültür üzerindeki etkisini vurgulayan bir perspektif sunuyor.

Çağlayan, X hesabından yaptığı paylaşımda gündem olan İbo Show filtresini hatırlatarak, şu ifadeleri kullandı:

"TÜİK enflasyona, yılbaşı gecesi İbo Show filtresi uygulamış gibi :)"