TFF, Süper Lig'in 26. Hafta VAR Kayıtlarını Bugün Yayınlıyor!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig maçlarında kullanılan Video Yardımcı Hakem (VAR) kayıtlarını kamuoyu ile paylaşma kararı aldı. 26. hafta maçlarının VAR kayıtlarının yayınlanacağı platformlar merak konusu oldu.

Yayınlanma:
TFF, Süper Lig'in 26. Hafta VAR Kayıtlarını Bugün Yayınlıyor!

Süper Lig maçlarında maçı yöneten hakemin VAR monitörüne gittiği pozisyonların görüntüsü ve konuşmaları artık kamuoyuyla paylaşılacak. VAR kayıtları, haftanın tüm müsabakalarının tamamlanmasından bir gün sonra yayınlanacak. Ligin 26. haftası itibarıyla başlayacağı açıklanan uygulamayla ilgili tüm merak edilenler araştırılıyor. 26. hafta maçları tamamlandı ve gözler bugüne çevrildi. TFF, bugün VAR kayıtlarını yayınlayacak. Süper Lig 26. hafta VAR kayıtlarının yayınlanacağı saat ve yerler merak ediliyor. İşte yayınlanacak olan 26. hafta VAR kayıtlarıyla ilgili tüm detaylar…

TFF’DEN YENİ KARAR

Süper Lig müsabakaları kapsamında VAR kayıtlarıyla ilgili TFF’den yeni bir karar geldi ve Süper Lig’de 26. Haftadan itibaren maçın hakeminin VAR monitörüne çağrıldığı pozisyonların kayıtlarının sesli ve görüntülü olarak kamuoyuyla paylaşılmasına karar verildi. Bu uygulama OFR, sahada inceleme olarak tanımlanan yani sadece maçın hakeminin VAR monitörüne gidip izlediği pozisyonlar için geçerli olacak.

BUGÜN YAYINLANIYOR

Trendyol Süper Lig’de 26. hafta maç programları tamamlandı. Şimdi gözler TFF’nin yayınlayacağı VAR kayıtlarında. TFF, VAR kayıtlarının haftanın tüm müsabakalarının tamamlanmasından bir gün sonra yayınlanacağını duyurmuştu. Süper Lig 26. hafta VAR kayıtları 20 Şubat 2024 Salı (bugün) yayınlanacak. Süper Lig’in 26. haftasında sahada inceleme yapılan VAR kayıtları bu akşam saat 20.00’de TFF YouTube kanalı ve Facebook hesaplarından yayınlanacak.