Ali Koç'tan Erden Timur açıklaması: Her gece yatarken bizi düşün

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor - Fenerbahçe maçındaki olaylar hakkında açıklamalarda bulunan Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur'a cevap verdi.

Yayınlanma:
Ali Koç'tan Erden Timur açıklaması: Her gece yatarken bizi düşün

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Trabzonspor - Fenerbahçe maçındaki olaylar sonrası açıklamalarda bulunan Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur'a yanıt verdi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamaları şu şekilde;

"Tek önceliği futbolcularımıza ceza verdirmeye çalışan rakiplerimizi de not ettik. Ancak bir tanesi var. Lügattaki kelimelerin insan versiyonu olsa bu, yalanın insan versiyonu olurdu. Yanında bir de suç makinesi terbiyesiz, utanmadan bir de TV'ye çıkıyor. Trabzon'da yaşanan olaylar için sadece "Olmamalıydı" deyip,

15 dakika bizim futbolcularımıza nasıl ceza verilmesi gerektiğini, o yarım aklıyla satır arası mesajlar vermeye çalışıyor. Koskoca camiana yaptığın kontratlarla, verdiğin bilgilerle yalanı dibine kadar soktun ama bakalım nereye kadar. Fenerbahçe seni de not etti. Sen camianda popüler olabilirsin ama her gece yatarken bizi düşün. Özellikle de benim başkanlığım bitince."