Su Altında Evlenme Teklifi Sırasında Şaşırtıcı Olay: 'Hayır Dersen Oksijeni Keserim'

Ordu'nun Perşembe ilçesinde Sefa Türel, kız arkadaşı Damlanur Sarı'ya denizde romantik bir sürpriz yaparak evlenme teklif etti.

Yayınlanma:
Su Altında Evlenme Teklifi Sırasında Şaşırtıcı Olay: 'Hayır Dersen Oksijeni Keserim'

Ordu'nun Perşembe ilçesinde Unutulmaz Bir Evlilik Teklifi

Tokat'ta görev yapan sağlık personeli Sefa Türel ve Damlanur Sarı, memleketleri Ordu'nun Perşembe ilçesinde unutulmaz bir evlilik teklifi yaşadılar. Sefa Türel, Ordu Dalış Kulübü ile işbirliği yaparak sevgilisi Damlanur Sarı için özel bir sürpriz organize etti.

Karadeniz'in berrak sularında dalış eğitmeni Hakan Güney rehberliğinde su altına inen çift, dalış esnasında Damlanur Sarı'ya unutulmaz bir an yaşattı. Su altında hazırlattığı pankartta Benimle evlenir misin? Evet ise sarıl, hayır ise oksijenimi kes yazan Sefa Türel, sevgilisine evlilik teklif etti. Damlanur Sarı'nın gözlerinden akan mutluluk gözyaşlarıyla verdiği evet cevabıyla su altında yüzük takan çift, dalgıçların kamerasıyla bu anı ölümsüzleştirdi.

Teklifin ardından su üstüne çıkan ve duygularını paylaşan çift, bu unutulmaz deneyimi büyük bir keyif ve mutlulukla anlattı. Sefa Türel, Suyun altında bu özel anı yaşamak bize büyük keyif verdi. Damlanur'un evet demesiyle hayatımızın en mutlu anlarından birini yaşadık şeklinde konuştu.

Kaynak: DHA