Böyle fiyat görülmedi: Acil satılık bahçeli müstakil ev 22 bin 500 TL!

Böyle fiyat görülmedi: Acil satılık bahçeli müstakil ev 22 bin 500 TL!

Ziraat Bankası benzersiz bir ilan ile karşımıza çıktı! Uygun fiyata ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzlerini güldüren banka, 22 bin 500 TL karşılığında bahçeli müstakil evi satışa çıkardı.

Son dönemlerde yaşanan ekonomik sıkıntılar sebebiyle ev fiyatları oldukça fahiş rakamlar karşılığında listeleniyor. Pek çok kişi bu hayallerini askıya alırken, yine de piyasada uygun fiyatlı evler yer almıyor değil! Bu konuda oldukça başarılı bir hizmet sağlayan Ziraat Bankası, pek çok rakip banka gibi gayrimenkul satışı gerçekleştiriyor. Bu sayede vatandaşların oldukça ekonomik fiyatlarla konut sahibi olabilmesinin önü açılıyor.

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan son ev ilanı ise herkesin adeta aklını başından aldı! Son derece ucuz bir satış fiyatı ile listelenen bahçeli ve müstakil bir ev, şu anda alıcısını bekliyor! Sizler için satışa çıkan bu konutla alakalı tüm merak edilen ayrıntıları bir araya getirdik. İşte bütün detaylar...

mustakil-ev-2.jpg

Ziraat Bankası'ndan uygun fiyatlı müstakil bahçeli ev

Satılık gayrimenkul ilanlarını güncelleyen Ziraat Bankası, eklenen son ilanıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Herkesin büyük ilgisini toplayan bu ilan, müstakil ve bahçeli bir evi içeriyor. Acil satılık etiketi ile listelenen bu konut, olağanüstü ucuz fiyatıyla adeta "bu kadar da olmaz!" dedirtti.

Muş'un Malazgirt ilçesi Danışmentgazi mahallesinde yer alan müstakil bahçeli ev ilanı, toplamda 346 metrekarelik oldukça geniş bir alana sahip. Doğa ile iç içe yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak olan bu fırsat, 22 bin 500 TL fiyat etiketi ile listeleniyor.

mustakil-ev-3.jpg

Özellikle de pandemi ile birlikte insanlar, doğayla iç içe, yeşillikler arasında huzurlu, betonlardan uzak ve bahçeli evlere odaklanmaya başladı. Genel anlamda oldukça yüksek fiyatlara sahip olan bu konutlar, elbette ki alıcıları ciddi oranda zorluyor. Ancak Ziraat Bankası tarafından yayımlanan bu son ilan, alıcıları adeta ters köşeye yatırıyor.

Ziraat Bankası İntengo internet sitesi üzerinden yayımlanan Muş - Malazgirt ilçesinde yer alan bahçeli müstakil ev, 120 ay vadeli konut kredisi desteği ile satışa çıkıyor. Bu sayede vatandaşlar, zaten oldukça bütçe dostu fiyatlarla satılan bu konuta daha da cazip fırsatlarla ulaşma şansı elde etme şansı bulabiliyor. Ayda 340,53 TL taksit imkanı ile yararlanabileceğiniz bu ev sahibi olma fırsatı için başlangıçta 2 bin 500 TL nakit para vermeniz gerekiyor.