Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu estetik yaptırdı! İşte yeni hali

Ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu estetik yaptırdı! İşte yeni hali

Genç ve güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu estetik operasyonu gerçekleştirdi! Tecrübeli yıldızın burun ameliyatı olduğu ortaya çıktı. Yeni hali ise hayranlarını şaşkına çevirdi. İşte o görüntüler...

İrem Helvacıoğlu’nun Burun Estetiği Olay Oldu. Burun estetiği yaptıran ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu magazin gündeminde dikkat çekti. Disney Plus platformunda Engin Akyürek ile beraber Kaçış dizisinde rol alan İrem Helvacıoğlu’nun burun estetiği yaptığı görüldü. Kimileri bu estetiği beğenip İrem Helvacıoğlu’ya yakıştırdı. Kimi de doğal halinin çok daha güzel olduğunu söyledi.

32 yaşındaki ünlü oyuncu burnuna estetik yaptırdı. Paylaşımlarının ardından takipçilerinden bazıları “Çok yakışmış.” şeklinde yorumda bulundu. Bazıları da “Doğal halin çok daha güzeldi neden böyle bir şey yaptın?” yorumunda bulundular. İrem Helvacıoğlu’nun takipçileri konu hakkında ikiye bölündüler. Magazin tarafından da dikkat çeken estetik hakkında konuşmalar başladı.

irem-1.jpg

Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi ile tanınan ünlü oyuncu Muhteşem Yüzyıl’da Clara’ya hayat verdi. Kurtlar Vadisi Pusu’da Esra Türmen’i canlandıran ünlü oyuncu Güneşin Kızları dizisinde popülerlik kazandı. Dizide Tuğçe karakterine hayat verdi. No:309’da Pelinsu’yu canlandıran ünlü oyuncu Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes Kaleli’yi canlandırdı. Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz’e hayat veren ünlü oyuncu Baş Belası isimli dizide İpek Gümüşçü’ye hayat verdi. Son olarak Annenin Sırrıdır Çocuk isimli dizide yer aldı. Disney Plus’da yayınlanacak O3 Medya film imzalı yapımcılığını Saner Ayar’ın yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı Kaçış dizisinde Engin Akyürek ile beraber başrol oynayacak.

irem-3.jpg

Ayrıca ünlü oyuncu Aşkın Dili, Organik Aşk Hikayeleri, Babası, Kızım ve Ben, Eflatun isimli sinema filmlerinde yer aldı. 45. Altın Kelebek Ödüllerinde En iyi dizi çifti ödülünü Nefes Tahir karakterleri ile aldı. 9. Engelsiz Yaşam Vakfı Ödüllerinde Yılın en iyi dizi kadın oyuncusu ödülünü, watsons ödüllerinde en güzel saç, 6. Okan Üniversitesi Yılın Enleri Ödüllerinde en iyi kadın oyuncu, 2. Türkiye Lider Marka Ödüllerinde yılın en iyi kadın oyuncusu ödülünü alan ünlü oyuncu son olarak yaptırdığı burun estetiği ile gündeme geldi. Başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken 32 yaşındaki oyuncu büyük bulduğu burnuna estetik operasyon yaptırdı.