Hande Yener’den Hırsız Piyasada Çok Açıklaması!

Hande Yener’den Hırsız Piyasada Çok Açıklaması!

İstanbul Etiler’de objektiflerden kaçamayan Hande Yener; Stüdyo doğru gidiyorum. Kayıt yapacağım. Ufukta yeni bir parça var.” sözlerini dile getirdi. Ünlü şarkıcı Hande Yener muhabirlere konu ile alakalı sorularına; “Neyse kesinlikle sır veremiyoruz. Bu piyasada hırsız çok!” cevabını vererek, yeni imalarda bulundu.

Geçtiğimiz günler içersinde ünlü şarkıcı Hande Yener İstanbul Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Basın mensupları ile sohbet eden Hande Yener; “Stüdyoya doğru gidiyorum. Yeni kayıt yapacağım. Ufukta yeni bir parça var.” sözlerini dile getirdi. Hande Yener gazetecilerin “Hayranlarımızı hangi yeni parça bekliyor? Nasıl bir şarkı karşımıza çıkacak?” sorusuna “Kesinlikle sır veremiyoruz. Piyasada hırsız çok.” şeklinde yanıt verdi. Hande Yener’in bu yanıtı kafada soru işaretleri oluşturdu.

“Onların Sesi Olmak İçin Elimden Geleni Yaptım”

Ünlü şarkıcı Hande Yener İran’da henüz 22 yaşında olan Mahsa Amini’nin ahlak polisi doğrultusunda tutuklandıktan günler sonrasında ölmesinin hemen ardından sahnede saçlarını keserek olaya yönelik tepki göstermesi ile ilgili de konuştu. Hande Yener; “Kesinlikle destek olabilmek için yaptım. Bir çok İranlı kardeşlerim, arkadaşlarım, tanıdığım ya da tanımadığım bir çok kişi bu davranışım ile mutlu oldular. Onlara destek olmaya devam etmemizi istiyorlar. Onların seslerini tüm dünyaya duyurmamızı istiyorlar. Orada şu an hiçbir sosyal ağ mevcut olmadığı için onların sesi olmak için bu davranışı gerçekleştirdim.” sözlerini dile getirdi.

“Konsere geldikleri zaman shop olmadıklarını anlıyorlar”

Bu konuşmaların yanı sıra şarkıcı Hande Yener’e sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlara photoshop uyguladığı yönünde çıkan bir çok farklı söylentilere yönelik sorular soruldu. Hande Yener; “Shop olarak söylüyorlar. Ancak konsere geliyorlar ve shop olmadığını anlıyorlar.” sözlerini dile getirdi.

“Ses kesinlikle kıyafetten büyüktür”

Diğer bir yandan şarkıcı Hande Yener geçmiş olduğumuz aylar içerisinde bir takipçisini kendi konser görüntülerinin üzerine yapmış olduğu “Sesi çıkmayanlardan sonra böyle bir konserin performanslarını izlemek çok iyi geldi. Ses kesinlikle kıyafetten büyüktür.” Yorumunu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Hande Yener o kullanıcıya yönelik esprili bir şekilde; “Ama rica ediyorum kıyafet oldukça önemli bir konu.” diyerek konuşmasının sonunda kahkaha emojileri yayınlamıştı.