Cem Yılmaz'ın yeni Netflix filminin oyuncu kadrosu açıklandı

Cem Yılmaz'ın yeni Netflix filminin oyuncu kadrosu açıklandı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Karakomik Filmler ile hayatımıza giren Ayzek karakterine özel yeni bir film için kolları sıvadı. Netflix platformunda yayınlanması beklenen yapımın Do Not Disturb olacağı açıklandı. Merakla beklenen projenin yıldızlar geçidi oyuncu kadrosu da belli oldu. İşte detaylar...

Başarılı komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz yakında Do Not Disturb filmi ile Netflix platformunda hayranlarıyla buluşacak. Karakomik Filmler: İki Arada filminde karşımıza çıkan Ayzek karakterinin hikayesini anlatacak olan yapım, efsane isimlerle dolu bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapacak.

Son olarak, Netflix'te yayımlanan 'Erşan Kuneri' dizisini hazırlayan ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi geldi.

cem-yilmaz-3.jpg

ÜNLÜ OYUNCULAR BAŞROLLERDE

Cem Yılmaz Karakomik Filmler serisinin "İki Arada" bölümünün başrol karakteri olan Ayzek’in maceralarını anlatacağı bir film yapacağını açıkladı.

Ünlü komedyen filmin isminin "Do Not Disturb Ayzek Bir Gece" olacağını duyurdu.

cem-yilmaz-2.jpg

Filmin kadrosunda ise Cem Yılmaz'ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk ve Ahsen Eroğlu yer alacak.