Cem Yılmaz yeni Netflix filminin çekimlerine başladı!

Cem Yılmaz yeni Netflix filminin çekimlerine başladı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Netflix platformu için yeni bir film çekiyor. Karakomik Filmler - 2 Arada'daki Ayzek karakterini yeniden hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanan yıldız, çok yakında Ayzek ile Bir Gece filmiyle karşımıza çıkacak.

Cem Yılmaz, Ayzek ile Bir Gece filminin çekimlerine başladı. Heyecan veren yapım, yıldızlar geçidi oyuncu kadrosu ile yakında seyirci karşısına çıkacak. İşte detaylar...

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın 2019 yapımı "Karakomik Filmler: 2 Arada"da filminde canlandırdığı Ayzek karaterine odaklanan yeni filminin çekimleri başladı.

Netflix'te yayımlanacak olan "Ayzek ile Bir Gece"de Cem Yılmaz'a Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Celal Kadri Kınoğlu, Bülent Şakrak, Özge Özberk, Tülin Özen ve Ahsen Eroğlu eşlik ediyor.

ayzek2.jpg

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Yılmaz, hayranlarını heyecanlandıran haberi Instagram hesabından duyurdu.

Ünlü ismin paylaşımı şu şekilde:

ayzek3.jpg

"ARTIK O ARABALI VAPUR YOK"

Filmin ilk duyurusunu geçen haziran ayının başında Instagram hesabından yapan Cem Yılmaz, "Ayzek'in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu? Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz" ifadelerine yer vermişti.