Aşk-ı Memnu'nun yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra bir arada!

Aşk-ı Memnu'nun yıldızları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra bir arada!

2008 yılında Aşk-ı Memnu dizisi ile bir araya gelen Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisi seneler sonra yeniden buluştu. Netflix platformunda yayınlanacak bir proje için başrol koltuğuna oturan ikili, New York'ta çekimlere başladı.

Netflix, Last for Istanbul adlı yeni orijinal filmi için Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat ikilisini bir araya getirdi. Aşk-ı Memnu'dan 12 yıl sonra tekrardan başrolde buluşan yıldız oyuncular, hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

2008- 2010 yılında yayınlanan ve defalarca ekrana gelen bölümleri izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin başrolleri Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 12 yıl aradan sonra yeni bir projede buluşuyor. Dijital platformda yayınlanacak olan "Last For İstanbul" filminde başrollerde yer alacak olan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul çekimlerinden sonra şimdi de film çekimleri için New York'da...

kivanc-beren-2.jpg

NEW YORK SOKAKLARINDA BEREN SAAT VE KIVANÇ TATLITUĞ!

Dijital bir platformda yayınlanacak olan 'İstanbul İçin Son Çağrı' filmi, dijital platformun resmi sayfasından yapılan fotoğrafla merak konusu oldu. Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "New York sokaklarında Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ. Söyleyeceklerim bu kadar" ifadeleri yer aldı. İkilinin hayran kitlesinden ise heyecanlı bekleyişle ilgili "Özlemişiz" yorumları geldi.

kivanc-beren-3.jpg

Gönenç Uyanık'ın yöneteceği filmin senaryosunu Nuran Evren Şit kaleme aldı. Yeni filmde, Beren Saat Serin, Kıvanç Tatlıtuğ ise Mehmet karakterine hayat verecek. İstanbul çekimleri Şile'de tamamlanan filmin, New York sahneleri çekilmeye devam ediyor.

Filmde, Mehmet ve Serin'in geçmişiyle hesaplaşmaları konu alıyor.