Xiaomi Redmi Note 11T Pro Resmi Olarak Tanıtıldı; İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 11T Pro Resmi Olarak Tanıtıldı; İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi, Redmi serisine dahil edeceği iki yeni üyesini tanıttı. Bunlardan ilki Xiaomi Redmi Note 11T Pro oldu.

Xiaomi, Redmi Note ailesine iki yeni üyesini daha kattı. Şirketin düzenlediği tanıtım etkinliğinde gelen modellerden biri Xiaomi Redmi Note 11T Pro oldu. Giriş ve orta segmentte yer alacak olan cihazın fiyatı ise, özellikleri ile orantılı görünüyor.

Xiaomi Redmi Note 11T Pro Teknik Özellikleri

Xiaomi Redmi Note 11T Pro, Dimensity 8100 işlemcisiyle ayakta duran bir cihaz. 6.6 inçlik Full HD+ LCD IPS ekran ile gelecek olan telefon, 6 GB/ 8 GB gibi iddialı RAM seçecekleri sunuyor. Dahili depolama alanı kısmında ise, 128 GB/ 256 GB bellek kapasitesi yerini alıyor.

16 MP çözünürlüklü bir selfie kamerası ile gelecek olan Xiaomi Redmi Note 11T Pro, arka panelinde ise 64 MP çözünürlüklü bir ana kamera, 8 MP çözünürlükte bir geniş açı kamerası ve 2 MP çözünürlük sunan bir makro kamera ile hizmet vermeye hazırlanıyor. 5080 mAh gibi oldukça güçlü bir pille gelecek olan cihaza, 67 Watt hızlı şarj desteği eşlik ediyor. Cihaz raflardaki yerini Android 12 tabanına sahip MIUI 13 işletim sistemiyle alıyor.

Xiaomi Redmi Note 11T Pro Fiyatı

Mavi, siyah ve gümüş renk seçenekleri ile telefon pazarındaki yerini alacak olan Xiaomi Redmi Note 11T Pro, 250 Euro gibi bir başlangıç fiyatı ile satılacak. Bu fiyat aralığı telefonun bellek kapasitesi seçeneklerine göre değişiklik gösterecek.