Vakıfbank duyurdu! 200 bin TL'ye 5+1 acil satılık daire fırsatı

Vakıfbank duyurdu! 200 bin TL'ye 5+1 acil satılık daire fırsatı

Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için Vakıfbank'tan önemli haber geldi. Yapılan açıklamaya göre 5+1 büyüklüğündeki daire, 200 bin TL karşılığında satışa çıktı. 175 metrekare büyüklüğündeki konutla ilgili tüm detaylar paylaşıldı.

Vakıfbank konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar için benzersiz bir ilan yayımladı. 5+1 büyüklüğündeki daire 200 bin TL'den satışa çıktı. İşte detaylar...

Vakıfbank 5+1 odalı ve 3 banyolu daireyi 200 bin TL’ye satılığa çıkardı. 2013 yapımı olan bu daire krediye uygun olup, isteyen vatandaşlar bu daireye çok uygun taksitlerle sahip olabilirler. Vakıfbank’tan 200.000 TL’ye satılık bu daire 175 metrekare kullanım alanlıdır.

Vakıfbank, aşağıda tüm yapı özellikleri verilen bu 5+1 daireyi satılığa çıkarıldı ve almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor zira bu fiyat belirli süre için geçerli. Peki, bankadan satılık bu daire nerede? Genel yapı özellikleri nasıl? Bulunduğu lokasyonda neler var? İşte detaylar..

evv-3.jpg

Kamu bankasından satılık bu gayrimenkul, banka tarafından teklif usulü ile satılmakta olup, almak isteyenlerin minimum 2.500 TL fiyat artırarak toplamda 202.500 TL’ye sahip olabilirler. Bunun için aşağıda link verilmiştir. Bu belirtilen linke tıklayarak hemen teklifinizi oluşturabilir ve dairenin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Genel Özellikler

Taşınmaz tapu kayıtlarına göre Asma Katlı Dükkan vasıflı olup, Mahallinde Mesken olarak kullanılmaktadır. 35 bağımsız bölüm nolu dükkan ana gayrimenkulün zemin+asma katında, cadde cephe hattına göre sağdan 2. dükkan konumundadır.

evv-2.jpg

Zemin katı 16 m2, asma katı yaklaşık 159 m2 olmak üzere toplam 175 m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca asma katın ara duvar örülerek 1+1 şeklinde 3 adet mesken olarak kullanıldığı görülmüştür.

Bu EMLAK İLANINA hemen teklif vermek için BURAYA TIKLAYINIZ