TEB'den 200 bin TL'ye lüks sitede dubleks daire!

TEB'den 200 bin TL'ye lüks sitede dubleks daire!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) gayrimenkul ilanı ile karşımıza çıktı. TEB'in paylaştığı ilana göre Ankara Kızılcahamam'da lüks sitede yer alan dubleks daireler 200 bin TL karşılığında satışa sunuldu. İşte ilanın tüm detayları...

TEB'den benzersiz fırsat! Ankara Kızılcahamam'da dubleks konut satışa sunuldu. 69 metrekare büyüklüğündeki daire, 200 bin TL karşılığında satılıyor.

TEB Bankası Ankara’da bulunan lüks site içerisinde ki daireleri 200 bin TL’den satılığa çıkardı. TEB Bankası’ndan toplam 200.000 TL’ye satılık bu daireler sıfır dairelerdir. Banka tarafından aracısız olarak satışa çıkarılan bu onlarca daireden birine sahip olmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB Bankası’ndan satılık bu daireler, 4 ayrı bloktan oluşan lüks bir site içerisinde yer alıyor. Sitenin kendisine ait çocuk parkları, sosyal alanları, spor salonu ve daha birçok sosyal tesise sahip.

Bankadan satılık bu evler krediye uygun olup, hemen almak isteyenler ister peşin 200 bin TL, isteyenler için peşinatsız ayda %3,75 faiz oranları ile 120 aya varan taksitlerle ödeyebilirler.

teb-3.jpg

Peki, TEB’den satılık bu lüks daireler nerede? Brüt ve net kullanım alanı ne kadar? Kaç odalı? Bu gayrimenkuller nerede? Genel yapı durumu nasıl? Sıfır mı ikinci el mi? Bu fiyattan bu daireler nasıl alınır? İşte detaylar…

GENEL YAPI ÖZELLİKLERİ

Bankadan satılık bu konutlar, Ankara ilinde bulunmakta olup, açık adresi aşağıda belirtilmiştir. Satışa hazır bu dairenin genel özelliklerine dair yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi;

244 no.lu bağımsız bölüm E Bloğun 14. normal katında konumlu olan meskendir. Projeye göre yaklaşık 69 m2 alanlı taşınmaz salon, oda, mutfak, banyo ve balkon bölümlerinden müteşekkildir.

Banka aracılığı ile satışa çıkarılan bu evler, teklif usulü ile satılmakta olup, bu evi almak isteyenlerin aşağıda belirtilen link üzerinden hemen teklif verebilirler.

teb-2.jpg

Satılık dairenin açık adresi: Ankara İli, Kızılcahamam İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, Akasya Caddesi, E Blok, No: 93E/244

TEB Bankası’nın bu emlak ilanına hemen teklif vermek veya diğer tüm detayları öğrenmek için bu linki kopyalatıp aratınız.

https://www.teb.com.tr/gayrimenkuller-detay/?t=GT&id=7693