Sadece yüksek IQ'ya sahip insanlar resimdeki saklanmış hayaleti görebilir! Eğer 10 saniye içinde bulursanız, en zeki sizsiniz!

Sadece yüksek IQ'ya sahip insanlar resimdeki saklanmış hayaleti görebilir! Eğer 10 saniye içinde bulursanız, en zeki sizsiniz!

IQ testi sorularını cevaplamak titizlik ve derin analiz gerektirir. Çünkü dikkatli bakmazsanız, bu gibi sorular kimi zaman aldatıcı olabilir. Çoğu insan aşağıdaki soruda olduğu gibi dikkatli bakmazsa kandırılır. Fotoğraftaki hayaleti 10 saniye içinde bulabilir misiniz?

Alttaki resim bir partide eğlenen bir grubu gösteriyor. Ancak insan kalabalığının içinde kılık değiştirmiş bir hayalet olduğu fark ediliyor. İnsanların arasına sızan hayaletin kim olduğunu bulabilir misiniz? Bu IQ testi sorusunu yanıtlamak için resimlere ve içindeki tüm talimatlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü en ufak bir ipucu en uygun cevabı bulmanızda çok yararlı olacaktır.

2095.jpg

İNSANLARIN ARASINA DALMIŞ HAYALETİ BULABİLİR MİSİNİZ?

Yukarıdaki resme dikkat ederseniz, şu anda devam eden partide yanlış bir şey yok. Ama partinin tadını çıkaran insanların arasında bir hayalet olduğunu kim düşünebilirdi ki? Elbette, kendinizi zeki hissediyorsanız ve dedektiflik becerileriniz varsa, hayaletin nerede olduğunu bulmak zor olmayacaktır.

Talimatlara dikkat etmeye çalışın. Bu zeka oyununu çözmek için sadece 10 saniyeniz var. Ardından cevabınızı desteklemek için en mantıklı analizi yapın. Yukarıdaki resme bir göz atın ve doğru hayaleti bulmaya çalışın.

RESİMDEKİ GİZLİ HAYALETİ BULABİLDİNİZ Mİ?

Parti sorunsuz ve canlı bir şekilde devam ediyor gibi görünse de, birçok insan bir hayaletin gizlice içeri girip partinin tadını çıkarmayı başardığını fark etmiyor. Bu soruyu cevaplamak için keskin bir görüşe sahip olmanız, titiz olmanız ve hayaletlerin özelliklerini anlamanız gerekir.
Bu kadar basit talimatların cevabı bulmada çok yardımcı olduğu ortaya çıktı.

Pencereden dışarı bakarsanız, zaten gece olduğunu görebilirsiniz, genellikle hayaletler gündüz görünmez, çünkü bu parti gece düzenlenir, bu yüzden hayaletler serbestçe dolaşabilir.
Ayrıca, hayaletler genellikle genel olarak insanlardan daha soluk tenli olarak tanımlanır.

ZEKA OYUNU CEVABI

Partide dikkat ederseniz, soluk tenli birkaç kadın var. Mor giysili kız gibi. Ancak kadının hayalet olmadığı ortaya çıktı. Yukarıdaki IQ testi sorularının resmindeki bir başka ipucu da hayaletlerin genellikle ayaklarının yere basmadığıdır. Bu yüzden partide bulunan herkesin ayaklarına dikkat etmeye çalışın. Cevabı bulabildiniz mi? Doğru, arkadaki yeşil giysili kadın.

Ayakları yere değmiyor gibi görünüyordu. Bu yüzden dikkat çekmemek için arka sırada durmayı tercih etti. Çünkü herkesin önünde dursaydı, ayakları elbise tarafından örtülmediği için görünür olacaktı.

4-002.jpg