Orman Genel Müdürlüğü duyurdu! 338 personel alımı devam ediyor

Orman Genel Müdürlüğü duyurdu! 338 personel alımı devam ediyor

Orman Genel Müdürlüğü çok sayıda personel alımı yapıyor. Yapılan açıklamaya göre mühendis, avukat, biyolog, tekniker, teknisyen, büro personeli, şoför, temizlik görevlisi, koruma ve güvenlik görevlisi alımları gerçekleştirilecek.

Orman Genel Müdürlüğü çok sayıda personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve sürece ilişkin tüm merak edilen ayrıntılar belli oldu. İşte detaylar...

Orman Genel Müdürlüğü “OGM” bünyesinde 2022 yılı 338 adet sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçlarına açıklandı. Orman Genel Müdürlüğüne 59 mühendis, 27 avukat, 1 biyolog, 16 tekniker, 8 teknisyen, 105 büro personeli, 79 şoför, 22 temizlik görevlisi, 21 koruma ve güvenlik görevlisi alımları için sonuçlara ve en düşük puanlara hemen bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

OGM 338 memur alımı sonuçları

OGM’ye Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 338 adet Sözleşmeli Personel alımına ilişkin sonuçlar açıklandı. Atamalar 2020 yılı Ortaöğretim KPSSP94, Önlisans KPSSP93, Lisans KPSSP3 puan sırası esas alınmak suretiyle adayların tercihleri doğrultusunda yapıldı.

ora.jpg

Adaylar sonuçlarını haberimizin altındaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz. Adaylar sonuçlarını Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım sisteminden e-devlet şifreleri ile öğrenebilecektir.

Orman Genel Müdürlüğü memur atama başvuru tarihleri

Asil olarak yerleştirilmeye hak kazanan adaylar aşağıdaki bağlantılarda yer alan tarihlerde “10-11 ve 12 Eylül 2022” aşağıda belirtilen belgelerler ile birlikte Beştepe Mahallesi Söğütözü Caddesi No:8/1 06560- Yenimahalle/ANKARA adresindeki Orman Genel Müdürlüğüne bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

ormaan.jpg

Memur atama başvuru belgeleri

Dilekçe, Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Mezun Belgesi veya Geçici Mezuniyet Belgesi, 28/09/2022 tarihi veya sonrası itibariyle alınan Adli Sicil Belgesi, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, İlgili KPSS Puanını Gösteren Sınav Sonuç Belgesi, 27.08.2022 tarihinde ilan edilen 2022 Yılı Sözleşmeli Personel Alım İlanının “Genel Şartlar" başlığının altında yer alan şartların kontrolünün tespiti için E-devlet sistemi üzerinden alınan Sigortalılık Tescil ve Hizmet Kaydı, 6 adet vesikalık fotoğraf, Sağlık raporu, “Görevini devamlı yapmasında akıl hastalığı bulunmadığına" dair Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hekimlerince verilen Durum Bildirir Tek Hekim Sağlık Raporu isteniyor.