Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı belli oldu! Cemal Enginyurt açıkladı

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı belli oldu! Cemal Enginyurt açıkladı

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi için heyecanlı bekleyiş devam ederken, Millet İttifakı henüz adayını kamuoyu ile paylaşmadı. Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt bugün yaptığı açıklamada, ittifakın adayını ne zaman açıklayacaklarını takipçileri ile paylaştı!

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı ile ilgili merak edilen soruya açıklık getirdi. İşte Enginyurt'un o açıklaması...

Haziran 2023'te yapılacak seçimler için partiler ve ittifaklar resmi takvim açıklanmadan şimdiden seçim maratonuna başladı. Seçimlere için en merak edilen konuların başında Millet İttifakı'nı oluşturan 6 partinin çıkaracağı aday merak konusu oldu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adının geçtiği adaylıkla ilgili olarak farklı farklı iddialar gelmeye devam ediyor.

millet2.jpg

ENGİNYURT'TAN DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA: 5 MİLYON İNSANIN KATILACAĞI MİTİNGDE AÇIKLAYAĞIZ

Son olarak Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medyadan dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

millet3.jpg

Enginyurt paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Millet masasının Cumhurbaşkanı adayını, Ankara meydanında 5 milyon insanımızın katılacağı mitingle açıklayacağız. 13. Cumhurbaşkanı, Çankaya yokuşunda, M. KEMAL ATATÜRK emrinde olacaktır."