Marvel'ın The Flash'ı Ezra Miller'a 26 yıl hapis şoku!

Marvel'ın The Flash'ı Ezra Miller'a 26 yıl hapis şoku!

Efsane Marvel karakteri The Flash'a hayat veren ünlü oyuncu Ezra Miller hakkında ABD'de devam eden davada 26 yıl hapis cezası isteniyor.

30 yaşındaki ABD'li tecrübeli oyuncu Ezra Miller etkileyici kariyeri ile adından sıkça söz ettiriyor. Şimdiye kadar Fantastik Canavarlar serisi, Saksı Olmanın Faydaları, Kevin Hakkında Her Şey, Aşk Kazası, Stanford Hapishane Deneyi, Madame Bovary, Justice League gibi filmlerde karşımıza çıkan başarılı aktör, Marvel Sinematik Evreni'nde (MCU) canlandırdığı The Flash karakteriyle kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Fakat Miller'ın adı son zamanlarda tatsız bir olay ile gündeme geliyor.

Karıştırdığı tatsız bir olay sebebiyle başı belada olan Hollywood yıldızının 1 Mayıs tarihinden bu yana yargısı devam ediyor. Bir dizi suç ile karşı karşıya olan oyuncu, her ne kadar suçsuz olduğunu dile getirse de ortaya çıkan kanıtlar tam aksini söylüyor. İşte Miller'ın davasında hayranlarını tedirgin eden son durumu...

ezra2.jpg

Ezra Miller iddiaları reddetti

Ünlü oyuncu Ezra Miller geçtiğimiz aylarda Amerika Birleşik Devletleri'nin Vermont kentinde bir eve izinsiz bir şekilde girmesi nedeniyle yargılanıyor. 1 Mayıs'ta başlayan davada, özel mülke izinsiz girme suçunun yanı sıra Miller'ın evden birkaç şişe alkollü içecek çaldığı da belirtiliyor. Yerel polisler güvenlik kameralarını inceledi ve ifadeleri topladı. The Flash karakteri ile Marvel hayranlarının beğenisini toplayan aktöre bu iddialar nedeniyle mahkemeye çıktı. Mahkemenin aktörü suçlu bulduğu takdirde oyuncunun 26 yıla kadar hapis cezası verilebileceği aktarıldı.

Ezra Miller tüm bu suçlamaları reddetti. Masum olduğunu dile getiren aktör, kendisini savundu. Miller'ın avukatı Lisa B. Shelkrot ise oyuncunun ailesinden ve arkadaşlarından aldığı desteği takdir ettiğini ve bunun zihinsel sağlığı için bir hayli önemli olduğunu ifade etti.

ezra3.jpg

Son aylarda Ezra Miller'ın içinde bulunduğu skandallar yalnızca Vermont davası ile sınırlı değil. Miller, yaklaşık bir ay önce Hawaii'de kavgaya karışmış ve ikinci derece saldırıdan tutuklanmıştı. Miller aynı zamanda İzlanda'daki bir barda, bir kadını boğmakla; Berlin'de ise başka bir kadını taciz etmekle suçlandı.

Ağustos ayında basının karşısına çıkan Ezra Miller, son zamanlarda yaptığı kötü davranışlardan dolayı özür diledi ve akıl sağlığı konusunda tedavi aldığını dile getirdi. "Son dönemlerde yoğun bir kriz dönemimden geçiyorum. Şimdi karmaşık şekilde zihinsel sağlık problemleri yaşadığımı anlıyorum ve tedaviye başladığımı belirtmek istiyorum," açıklamasında bulundu.