Katlanabilir telefon Vivo X Fold S için geri sayım başladı

Katlanabilir telefon Vivo X Fold S için geri sayım başladı

Katlanabilir akıllı telefon pazarı her geçen gün genişlemeye devam ediyor. Bu yarışa çok yakında Vivo da dahil olacak. Vivo X Fold S cihazı için sayılı bir süre kaldı. Merakla beklenen modelin ilk detayları ortaya çıktı!

İlk katlanabilir telefonu vivo X Fold’u nisan ayında piyasaya süren Çinli telefon üreticisi, yeni katlanabilir telefonunu ise eylül ayında satışa sunacak. Telefonun eylül ayında piyasaya sürüleceği bilgisini paylaşan Digital Chat Station’a göre yeni vivo katlanabilir telefonun adı vivo X Fold S olacak.

vivo-x-fold-s-1.jpg

vivo katlanabilir telefon, Çinli telefon üreticisinin yıl bitmeden piyasaya süreceği tek telefon değil. Şirketin alt markası olan iQOO’nun yeni telefonu iQOO Z6 çok yakında raflardaki yerini alacak. Onu iQOO Neo 7 takip edecek. Ayrıca vivo’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonu X90’un da yıl bitmeden çıkması bekleniyor.

vivo-x-fold-s-2.jpg

vivo X Fold S’in teknik özellikleri hakkında şu anda elimizde bir bilgi olmasa da çıkış tarihinin yaklaşmasıyla birlikte bu konuda ilk bilgiler de ortaya çıkacaktır.