Ege'de art arda üç deprem! İzmir, Muğla ve Aydın sallandı

Ege'de art arda üç deprem! İzmir, Muğla ve Aydın sallandı

İzmir, Aydın ve Muğla'da hissedilen art arda iki büyük deprem yaşandı. 4.7 ve 5.1 büyüklüğünde olan bu depremler vatandaşlara korku yaşattı. AFAD'dan konuya ilişkin açıklama geldi.

İzmir, Aydın ve Muğla halkı bugün korku dolu anlar yaşadı. Sabah saatlerinde iki, öğle saatlerinde ise bir deprem meydana geldi. İşte detaylar...

Son dakika deprem oldu. 31 Ağustos 2022 son depremler. Son deprem nerede oldu? 31 Ağustos 2022 deprem nerede oldu, şiddeti kaçtı? İşte 31 Ağustos çarşamba günü son depremler!

Son dakika deprem oldu!

Son dakika 31 ağustos deprem oldu. 31 Ağustos son depremler nerede oldu? İzmir depremi şiddeti kaçtı? Başta İzmir olmak üzere Aydın da hissedilen depremin merkez üssü neresi, kaç şiddetindeydi.

izmir-2.jpg

31 Ağustos 2022 son depremler

Son dakika deprem her yerde hissedildi. İlk olarak Bodrum, İzmir ve Aydın'da hissedilen deprem paniğe neden oldu. Depremin şiddetli olduğu ve 2 ilimiz 1 ilçemizin şiddetli olarak sallandığı aktarıldı. Depremin kuşadasında da hissedildi öğrenildi.

31 Ağustos 2022 deprem nerede oldu?

izmir.png

Depremin şiddeti 5.1 olarak açıklandı. Yunanistan açıklarında meydana gelen deprem İzmir, Aydın, Bodrum ve kuşadasında çok şiddetli bir şekilde hissedildi.

Son dakika İzmir'de 2. deprem!

İzmir ve çevresinde ikinci bir deprem meydana geldi. 2. depremin şiddeti daha çok olduğu aktarıldı. AFAD depremin büyüklüğünü 4.7 olarak açıkladı.

Son dakika: Aydın Kuşadası'nda bir deprem daha!

Sabah saatlerinde yaşanan peş peşe iki depremden sonra Aydın - Kuşadası'nda bir deprem daha meydana geldi. AFAD tarafından açıklanan bilgilere göre depremin büyüklüğü 4.5 oldu. 6.70 km derinliğindeki deprem vatandaşlara endişeli anlar yaşattı.