Beklenen İstanbul depremi için tarih verdi! Tüm kehanetleri çıkıyor

Beklenen İstanbul depremi için tarih verdi! Tüm kehanetleri çıkıyor

1564 yılında Hindistan'da dünyaya gelen ve 1964 yılında hayata gözlerini yuman ünlü İslam alimi ve tasavvuf önderi İmam-ı Rabbini (Ahmed Sirhindi) korkutucu bir kehanette bulunmuştu. Daha önce Koronavirüs salgınını ve çok sayıda insanın hayatını kaybedeceğini tahmin eden alim, beklenen İstanbul depremi için de tarih verdi.

İmam-ı Rabbani büyük İstanbul depremi için yüzyıllar önce korkunç bir tahminde bulunmuştu. İmam Rabbini beklenen İstanbul depreminin tarihini açıklamıştı. Peki ya İmam-ı Rabbani'ye göre İstanbul depremi ne zaman olacak? İşte tüyler ürperten o kehanet...

İmam Rabbini’den İstanbul Kehaneti Yazdığı 3 kitaptan 2’si kaybolan, Dünyada salgın çıkacağını ve bir çok insanın hayatını kaybedeceğini yüz seneler evvelce tarihiyle birlikte kitabına yazan İmam-ı Rabbani, 2022 İstanbul kehanetleri tüyler ürpertti..Tam tarih vermiş..Yüzseneler evvelcesinden verilen tarih. Virüs salgınını daha eskiden haber vermiş ve bilmişti. İstanbul kehaneti meydana çıktı.

Sadece İmam-ı Rabbani değil birçok isim İstanbul depremi için 2022'yi işaret ediyor. Ancak büyük İslam bilginini diğerlerinden ayıran en büyük fark net bir tarih veriyor oluşudur. Zamanda yolculuk yaptığı iddia edilen Rabbani İstanbul depreminin 2022 yılında olacağını işaret ediyor.

istanbul-2.jpg

İSTANBUL DEPREMİ 2022 YILINDA MI OLACAK?

26 Mayıs 1564 yılında doğan ve Hz. Ömer'in soyundan gelen İmam-ı Rabbani önemli İslam bilgini ve imamıdır. Asıl adı Ahmed Sirhindi olan Rabbani'nin 2000 ve 2700 yılları arasında zamanda yolculuk yaptığı iddia ediliyor. Zaman yolculuğu yaptığına dair bilgileri içeren bir kitap olduğu ancak bu kitabın kayıp olduğu iddia ediliyor.

"İstanbul'un Nüfusu 17 Milyon Olduğunda..."

Birçok Astrolog ve kahin beklenen büyük İstanbul depremi ile ilgili tahminlerde bulunuyor. Ancak İmam-ı Rabbani İstanbul Nüfusunun 17 milyonu bulduğunda büyük İstanbul Depreminin yaşanacağını söylüyor kehanetinde.

Yaklaşık 3 milyon kişininin yaşamını yitireceği İstanbul Depremi için de net bir tarih veriyor Rabbani. Büyük kırılmaların yaşanacağı tarih olarak 2022'yi işaret eden birçok isim gibi İmam-ı Rabbani de deprem için 2022'yi söylüyor.

istanbul-3.jpeg

Tasavvufa olan yakınlığıyla bilinen Rabbani'nin büyük İstanbul depremi için verdiği tarih 27 Mart 2022. Hiçbir İslam alimi gelecek iile ilgili öngörülerde bulunurken net bir tarih vermiyor. Dolayısıyla Rabbani'ye ait olduğu söylenen kehanet de bir iddiadan öteye geçmiyor.

İMAM-I RABBANİ KİMDİR?

Gerçek adı Ahmed Sirhindî olan İmam-ı Rabbani 26 Mayıs 1564 tarihinde Babür İmparatorluğu döneminde doğmuş İslam bilgini ve imamıdır. Döneminin ileri gelen imamlarından olan İmam-ı Rabbani Hz. Ömer Soyundan gelmektedir. Tasavvufa olan yakınlığı vesilesiyle, birçok öğrenci yetiştirmiş ve Tasavvufi ilmini yaymaları için hepsini Hindistan'ın değişik bölgelerine ilmi yaymaları için görevlendirmiştir. Yaşamı boyunca Ehl-i Sünnet inancıyla yaşamıştır. İmam-ı Rabbani, tarihte, iki binli yılların din bilgini ve en büyük âlimlerinden biri olarak kabul edilmiştir. Birçok eser bırakmış olan İmam-ı Rabbani, bütün eserlerinde İman ve Kur-an ahlakını ve Allah'a ulaşma ve yakınlaşma yollarını yazmıştır.