Ziraat Bankası’ndan Büyük Destek! 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Alın!

Bankalar yeni yıla giriş ile birlikte yepyeni fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Ziraat Bankası, müşterileri için oldukça avantajlı bir kredi paket duyurdu. Banka, yüzde 2’nin altındaki faiz oranları ile 6 ay ertelemeli kredi veriyor.

Yayınlanma:
Ziraat Bankası’ndan Büyük Destek! 6 Ay Geri Ödemesiz Kredi Alın!

Ekonomik olarak zor günlerden geçmekte olan ülkemizde, pek çok kişi maddi açıdan birçok problemle karşılaşabiliyor. Bankalar ise bu sıkıntıların giderilmesi konusunda müşterilerini destekleyecek bazı kredi paketleri sunuyorlar. Ziraat Bankası da müşterileri için oldukça avantajlı bir kredi paketi sunmakta. Tatil Destek Kredisi adı altında verilecek olan bu kredi, oldukça avantajlı fırsatlar sağlıyor. Müşteriler, bu kapsamda 10 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyorlar. Üstelik banka, bu kredi için 6 ay geri ödemesiz bir dönem sunuyor ve 3toplamda 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Öte yandan bankanın bu kredi için uygulamış olduğu faiz oranı sadece yüzde 1.54 olarak görülüyor.

Ziraat Bankası Tatil Destek Kredisi Detayları

ziraat-bankasindan-buyuk-destek-6-ay-geri-odemesiz-kredi-alin.jpg

Ziraat Bankası, kendisi ile anlaşmalı olan seyahat acenteleri üzerinden tatil paketi satın alan müşterilerine oldukça avantajlı bir kampanya sunuyor. Bu kampanya, Ziraat Bankası’ndan maaş almakta olan emekli ve çalışan müşterilerini kapsıyor.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğuna göre tatil desteği için verilen krediler 6 ay geri ödemesiz şekilde verilmekte. Bununla birlikte 10 bin TL değerindeki kredi için yalnızca yüzde 1.54 oranında faiz uygulanmakta. 36 aya kadar vade fırsatı da sunan banka, müşterilerinin ekonomik anlamda rahat bir tatil geçirebilmesini hedefliyor.

Bu kredi paketine dahil olan firmalar ise bankanın sitesinde yer alıyor. Jolly Tur, Gezinomi, Setur, Tatilsepeti, Etstur, Touristica, Tatilbudur gibi firmalardan tatil paketi satın alarak, bu kredi kampanyasından faydalanmak mümkün oluyor.