TEB’den Çok Özel İhtiyaç Kredisi! Yüzde 0.99 Faizle Kredi Fırsatı

Pek çok banka, ihtiyaç kredisi için uygulamış olduğu faiz oranlarını güncelledi. Bu bankalar arasında TEB de bulunuyor. Banka, piyasa koşullarına göre oldukça uygun faiz oranları ile nakit sıkıntılarına çözüm sunmayı amaçlıyor.

Yayınlanma:
TEB’den Çok Özel İhtiyaç Kredisi! Yüzde 0.99 Faizle Kredi Fırsatı

Türkiye’de var olan ekonomik sıkıntılar nedeniyle, pek çok kişi nakit konusunda bazı zorluklar yaşayabiliyor. Bu da vatandaşları, ihtiyaç kredisi kullanmaya teşvik ediyor. Ancak son dönemde bankalarda yükselen faiz oranları da vatandaşlar için ayrı bir sıkıntı konusu oluyor. Ancak TEB, oldukça düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu. TEB, özellikle yeni müşterileri için oldukça uygun seçenekler sunuyor.

TEB’in Yeni Müşterileri İçin Sunduğu İhtiyaç Kredisinin Detayları

tebden-cok-ozel-ihtiyac-kredisi-yuzde-0-99-faizle-kredi-firsati.jpg

TEB, uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için oldukça özel bir kredi kampanyası başlattı. TEB’in “Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası” olarak duyurmuş olduğu bu kampanyada kişiler, 20 bin TL’ye kadar, yüzde 0.99 faizle kredi çekebilecekler. Üstelik banka, bu kredi için 12 ay vade fırsatı da sunuyor.

Bankanın sunmuş olduğu yüzde 0.99 faizli kredi fırsatından faydalanmak için bazı şartları karşılamak gerekiyor. Bu şartlardan birisi de kredi notunun 1879 ve üzerinde olması. 14 Ocak’a kadar internet şubesi ya da CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden başvuru yapanlar, bu düşük faizli kredi imkanından faydalanma şansına sahip olabilecekler.

TEB tarafından sunulan yüzde 0.99 faizli 20 bin TL’lik krediden 12 ay vade imkanı ile faydalanmak isteyenlerin, geri ödeme aylık taksitleri ise 1.810 TL olarak hesaplanıyor.