TC kimlik numarasının son hanesine göre ödemeler başladı, 6000 tl ödemeleri başladı! Geri ödemeyi istediğiniz zaman yapın

TC kimlik numarasının son hanesine göre ödemeler başladı, 6000 tl ödemeleri başladı! Geri ödemeyi istediğiniz zaman yapın

Tc kimlik numarasının son hanesine göre ödenen 6000 tl için ne yapmak gerekiyor ? Yapılan bu kampanyadan nasıl faydalanılır ? 1000 tl - 6000 tl ödeme almak için yapılması gerekenleri sizler için açıkladık..

Yapı Kredi Bankası bu sabah yaptığı kampanya duyurusu ile beraber 36 ay vadeye kadar 6000 TL ödeme vereceği hakkında bilgiler verdi. Banka şartlarına uygun olan yurttaşlar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa belirtilen koşullara göre hızlı bir biçimde bu banka üstünden hemen 3 ay ertelemeli Kredi kullanabilecek.

İşlem yapmak isteyen kişiler Yapı Kredi Bankası kredi politikalarına uygun olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi Bankası üstünden 6000 TL ödeme başvurusu almak için hemen cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek aralarda boşluk bırakarak bireysel kimlik numaranız ve aylık gelirinizi yazarak 4411 numarasını gönderebilirsiniz. 4411 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere 10 dakika içerisinde Kredi sonucunu verecektir.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen yurttaşlar belirtilen koşullara uygun olması halinde onay olur ve en yakın banka şubesinden bu krediyi kullanır.
6000 TL ve üstünde de kredi onayı almak istiyorsanız banka kredi notum uzun en az 1500 ve üstünde olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası müşterileri ayrıca Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına giriş yaparak Bu banka üstünden istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabiliyor. Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarası üstünden ya da ATM üstünden de 7gün 24saat kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.

Diğer bankalar Yapı Kredi Bankası haricinde 6000 TL kimlik numaranıza göre ödeme verecek olan özel bankalar bulunur. T.C. Kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarsınız qnb Finansbank tarafından kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

Düşük faiz oranları ile kredi veren Finansbank haricinde Denizbank İş Bankası Akbank ve fibabanka yaptıkları kampanyalar ile beraber kişilerin kimlik numarası üstünden 6000 TL ve üstünde 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Sizlerde bu kampanyalara katılarak hemen acil ihtiyacınızı giderebilirsiniz.