Son Dakika Haberi Geldi! Emekliye Tam Tamına 19.340 TL Ödeme Yapılacak!

Son Dakika Haberi Geldi! Emekliye Tam Tamına 19.340 TL Ödeme Yapılacak!

Emeklilik hesaplarında yeni kredi açıklandı. Bankalar emekli maaşı alanlara uygun faiz oranından 19340 TL verecek.

36 ay vadeli kredi için emeklilik fonlarınızdan 19340 TL kredi ödemesi alabileceksiniz. Banka şartlarını yerine getiren herkes bu kredi kampanyasına katılmaya hak kazanır ve banka şubelerinden onaylanan krediyi hemen kullanabilir. İşlemler için başta Ziraat Bankası olmak üzere diğer tüm kamu bankaları kullanılmaktadır.

19340 TL Ödeme

19340 TL ödemeye başvurmak isteyenlerin emekli maaşlarını Halkbank, Ziraat Bankası veya Vakıfbank'ta olması gerekmektedir. TC kimlik numarası başvurularda banka kredi sicil sorgulaması yapmak için kullanılmaktadır ve onaylanmanız durumunda onayınızın tutarı anında görüntülenecektir. Bir başvuru sahibi belirli gereksinimleri karşılıyorsa, bankalar başvurularını onaylar.

19340 TL Ödeme Almak İçin Nasıl Başvuru Yapılır?

19340 TL ödeme başvurusu yapmak isteyen kişiler, kimlik ibraz ederek bir banka şubesine giderek başvuruda bulunabilirler. Daha önce Ziraat bankası, Vakıfbank veya Halkbank'tan kredi kullandıysanız, banka kredi ödemelerinde size indirimli faiz oranları uygulayacaktır. Faiz oranları düşük olan bu kredileri bankalara gitmeden internet bankacılığı uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Banka müşterisi iseler 19340 TL almak isteyenler de daha düşük faizli kredi kullanacaklar. Bu kredilerden sadece banka müşterisi olanlar yararlanabilmektedir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredilerinde tercih edilen devlet bankalarından biri olan Halkbank, nakit sıkıntısı çekenlerin yardımına devam ediyor. Halkbank'tan 10.000 TL'lik ihtiyaç kredisi için hemen başvurabilirsiniz ancak kış aylarında artan harcamalarla boğuşan vatandaşlar genellikle bankalardan ihtiyaç kredisine yöneliyor. Şubeye gitmenize gerek kalmadan Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve dilerseniz hemen kredi kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredisi denilince en çok tercih edilen bankaların başında Ziraat Bankası gelmektedir. Nakit sıkıntısı çekenler için ödeme kolaylığı sağlayan çeşitli ihtiyaç kredilerinden birini kullandığınızda paranız anında hesaba geçiyor. Başvurularınız onaylanırsa hesabınıza 10.000 TL yüklenecektir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, bankaya gitmenize gerek kalmadan online olarak tamamlanabilmektedir. Başvurular mobil uygulama üzerinden veya müşteri hizmetleri ile iletişime geçilerek yapılabilir.