Rakı Severlere Kötü Haber 1 Nisan'da Zam Geldi

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar'ın açıklamalarına göre, 1 Nisan itibarıyla Saki Rakı grubunun fiyatlarına yüzde 5 oranında maliyet zammı uygulanacak.

Yayınlanma:
Rakı Severlere Kötü Haber 1 Nisan'da Zam Geldi

1 Nisan itibarıyla geçerli olmak üzere, Saki Rakı grubuna yaklaşık olarak yüzde 5 oranında maliyet zammı yapılacağı duyuruldu.

Seçimlerin ardından birçok sektörde fiyat artışlarının beklendiği bir dönemde, rakı severler için gelen bu zam haberi dikkat çekiyor. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, yaptığı açıklamada bu zam kararını doğrulayarak, Saki Rakı grubunun fiyatlarında artışın 1 Nisan itibarıyla yürürlüğe gireceğini belirtti.

Zam haberiyle ilgili yapılan açıklamada, Saki Rakı grubuna yapılacak maliyet zammının yüzde 5 oranında olduğu vurgulandı. Bu zamla birlikte, rakı fiyatlarındaki değişikliklerle ilgili dikkatli olmak önemli hale geliyor.

Erol Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Saki Rakı’ya zam geldi. Maliyet zammı 1 Nisan itibari ile geçerli. Seçim sonrası zam yağmuruna hazır mısınız?" ifadelerine yer verdi.