QNB Finansbank Borçlarınızı Kapatmanız İçin Avantajlı Fırsatlar Sunuyor!

Bir süredir ülke genelinde yaşanan ekonomik olumsuzluklar, pek çok kişinin borçlarının artmasına da neden oldu. İnsanların birçoğu, pek çok bankaya birden borçlu bir konumda. Ancak QNB Finansbank, borçların kapanabilmesi için oldukça özel bir avantaj sunuyor.

Yayınlanma:
QNB Finansbank Borçlarınızı Kapatmanız İçin Avantajlı Fırsatlar Sunuyor!

Ülkede yaşanmakta olan ekonomik sıkıntılar nedeniyle birçok vatandaş, farklı bankalardan kredi kullanmış ve bankalara borçlanmış durumda. Hali hazırda ekonomik sıkıntılar devam ettiği için de kişiler, borçlarını ödeme konusunda büyük güçlükler yaşayabiliyor. Ancak QNB Finansbank, tüm borçların tek bir noktada toplanması ve daha kolay bir şekilde ödenebilmesi için borç kapatma kredisi veriyor. Bankanın sunduğu bu avantaj ile birlikte, borçlarınızı ödemek için bütçenize uygun bir ödeme olanı seçebilir ve uygun koşullarda borçlarınızı kapatabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Detayları

qnb-finansbank-borclarinizi-kapatmaniz-icin-avantajli-firsatlar-sunuyor.jpg

QNB Finansbank, vatandaşların diğer bankalara olan borçlarının hepsini tek bir çatı altında toplayarak, çeşitli ödeme kolaylıkları sunmakta ve borçların kapatılmasına yardımcı olacak bir kredi imkanı sunmaktadır.

Kişiler, Borç Transferi Kredisi ile diğer bankalardaki tüm borçlarını QNB Finansbank’a transfer edebilmekteler. Bankanın sunmuş kredi faiz oranları ise kişilerin kredi puanına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca faiz oranları çekilecek olan kredinin miktarına göre de değişmektedir. Yine kredilerin vade sayısı da miktara göre değişiklik gösterebilmektedir.

QNB Finansbank’tan 100 bin TL miktarında borç kapatma kredisi çekecek olanlar için aylık faiz oranı yüzde 3.89 olarak belirlenmiştir. Bu kişiler için sunulan vade sayısı ise en çok 24 aydır. Buna göre QNB Finansbank’tan borç kapatma kredisi kullanacak olanların, aylık taksit ödemesi 2 bin 287 TL’ye tekabül etmektedir. 24 ay sonunda toplamda geri ödenen miktar ise 174 bin 895 TL olarak hesaplanmaktadır.