Papara Card Ücreti Ne Kadar, Nereden Alınır?

Papara Card Ücreti Ne Kadar, Nereden Alınır?

Papara Card Ücreti Ne Kadar, Nereden Alınır? Piyasanın en havalı kartı Papara Kart, her ihtiyaca yönelik farklı çeşitleriyle milyonlarca Papara insanının hayatını kolaylaştırıyor.

Kart denilince aklınıza banka ya da kredi kartı gelebilir ama Papara Kart bir banka ya da kredi kartı değildir; Papara Kart, size çağın taleplerine en uygun özellikleri sunan bir karttır. Papara Kart, ücretsiz hesap oluşturup kendinize en uygun Papara Kartı'nı seçerek hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bir kart türüdür. Üstelik kart ücreti ya da borç sorunu da yok.

Papara Kartı İle Neler Yapılabilir?

Dijital çağın hızına ayak uydurabilen tamamen farklı bir hesap türü olarak oluşturulan Papara, uygulama üzerinden hemen her şeyi kolayca ve son derece hızlı bir şekilde halledebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bu noktada Papara Kart, Papara halkının hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Papara Kart ile özellikle Papara Kart sahipleri için sürekli genişleyen Cashback'te anlaşmalı birçok markada yapacağınız harcamalar için mağazalarda ödeme yapabilir, ATM'lerden para çekebilir ve anında nakit kazanabilirsiniz. Bireysel kullanım için tasarlanan 3 farklı Papara kartı bulunmaktadır; Adınıza özel hazırlanmış Papara Black Card, Papara Card satış noktalarından satın alabileceğiniz Papara Lite Card ve anında ücretsiz oluşturup alışverişlerinizde güvenle kullanabileceğiniz Papara Virtual Card internet üzerinden başvurarak sahip olabilirsiniz.. Ayrıca, tüm Papara kartları sonsuza kadar ücretsiz!

screenshot-4.png

Papara Lite Kartı Nedir?

Papara Lite Kart, satış noktalarından satın alabileceğiniz ve 50.000 TL'ye kadar harcayabileceğiniz bir karttır. Lite Kartınızı satış noktalarından 5 TL'ye satın alabilirsiniz. Endişelenme! Papara hesabınıza giriş yaptığınızda ve Papara Lite kartınızı aktif ettiğinizde ödemiş olduğunuz 5 TL anında hesabınıza iade edilecektir. Bu nedenle herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kartınızı aktif hale getirmek için öncelikle Papara hesabınıza giriş yaptıktan sonra Papara kart sayfasından Yeni Kart Ekle > Lite Kart Tanımla seçeneklerine tıklayıp Lite kart bilgilerinizi girmeli ve Aktifleştir butonuna tıklayarak işlemi tamamlamalısınız.

Papara Lite Kartlar için aylık kart ücreti yoktur. Ancak yılda en fazla iki ücretsiz kart alabileceğinizi unutmayın.

Papara Lite Kartını Nereden Satın Alabilirim?

Tüm dünyada geçerli olan, temassız özelliği bulunan Papara Lite kartını tüm ATM'lerden, belirli satış noktalarından kolayca satın alabilirsiniz. Papara Lite Kart'ın satın alınabileceği satış noktaları D&R, Teknosa, Hepsiburada, Gittigidiyor, Kidega, n11.com, CarrefourSA Markets, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market'tir. Size en yakın satış noktasına giderek Papara Lite Card'ınızı alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Papara'nın Avantajları Nelerdir?

PaPara sayesinde dilediğiniz zaman hesabınıza para yükleyebilir, 7/24 komisyonsuz para gönderebilirsiniz. Ayrıca online alışverişlerinizde güvenli ödeme yapabilir, ATM veya cep telefonu numaranız ile para çekebilirsiniz.

Ayrıca PaPara ile Netflix, YouTube Premium ve Spotify uygulamalarına aboneliklerinizde indirimlerden yararlanabilirsiniz. PaPara uygulamasında bakiye yükleyerek Teknosa, Ask, Gel, Gotigidiyor, Eczane, Martı, Yolcu 360 gibi birçok markadan yapacağınız alışverişlerde de indirim kazanabileceksiniz.