O Bankadan Güzel Haber: Aylık 1.138 TL Ödeyerek İhtiyaçlarınızı Şimdi Karşılayın!

İhtiyaçlarının bir kısmını karşılamakta güçlük çeken vatandaşlar için ING Bank’tan avantajlı bir fırsat sunuldu. Bankanın sunduğu ihtiyaç kredisinin detaylarına göre, aylık sadece 1.138 TL ödeyerek, ihtiyaçlarınızı hemen şimdi karşılayabileceksiniz. Banka, uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verdiğini duyurdu.

Yayınlanma:
O Bankadan Güzel Haber: Aylık 1.138 TL Ödeyerek İhtiyaçlarınızı Şimdi Karşılayın!

Ekonomik olarak sıkıntılı dönemden geçmekte olanlar için yeni kampanyalar düzenleyen ING Bank, avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Banka, oldukça düşük tutuğu faiz oranları ve düşük taksit miktarları ile pek çok kişinin dikkatini çekiyor. Bankanın bu avantajlı fırsatlarından yararlanmak da oldukça kolay. Bireyler kendilerine en uygun miktarda ihtiyaç kredisi çekmek için mobil ve internet üzerinden kolaylıkla başvuru yapabiliyor.

ING Bank 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Detayları

o-bankadan-guzel-haber-aylik-1-138-tl-odeyerek-ihtiyaclarinizi-simdi-karsilayin.jpg

Acil nakit ihtiyacı duyan kişiler için avantajlı ihtiyaç kredisi seçenekleri sunmakta olan ING Bank, düşük faizlerle müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor. Banka 36 aya kadar da vade fırsatı sağlayarak, geri ödemeleri de oldukça kolaylaştırıyor.

ING Bank’tan 20 bin TL miktarında ve 36 ay vade ile çekilen ihtiyaç kredileri için yüzde 3.49 oranında faiz uygulanıyor. Bu rakamlardan oluşan tabloda, aylık taksit miktarı hesaplandığında, kişilerin ödemeleri gereken miktar yalnızca 1.138 TL olarak belirleniyor.

Diğer yandan ING Bank üzerinden kişiler, kendi ihtiyaçlarına göre farklı miktarlarda da ihtiyaç kredisi alabiliyorlar. Ancak bu kredilerin vade sayıları ve faiz oranları, kişinin tercih ettiği miktara göre değişim gösteriyor. ING Bank, Turuncu Ekstralı müşterilerine ise çok daha düşük oranlarda, yüzde 0.99 gibi faiz oranları ile de kredi desteği veriyor.