İş Bankasından Şaşırtan Haber 10.000 TL Faizsiz Kredi Veriyor Herkes Faydalanabilir

İş Bankasından Şaşırtan Haber 10.000 TL Faizsiz Kredi Veriyor Herkes Faydalanabilir

Kış aylarında vatandaşların ihtiyaçları için farklı seçeneklere yöneldiğini görmek alışılmadık bir durum değil. Giderek daha popüler hale gelen seçeneklerden biri de kredi almak.

Bu konuya ilişkin verilere baktığımızda da bu durum açıkça görülüyor. Bir diğer dikkat çeken konu başlığı ise kredi oranları ön plana çıkıyor. Vatandaşlar her ne kadar kredi çekme konusunda aceleci davransa da ödeme yaparken çok zorluk yaşıyor. Bu durumun bilincinde olan İş Bankasından vatandaşı rahatlatan bir haber var!

10.000 TL’ye Kadar Faizsiz Kredi

İş Bankası, kampanyada yaptığı açıklamanın ardından müşterilerine yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kampanya içeriğinde 10 bin TL'ye kadar faizsiz nakit avans verileceği belirtildi. İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olan vatandaşlara 10 bin TL faizsiz ve taksitli nakit avans veriliyor! Üstelik bu imkandan yararlanmak çok ama çok basit! Nasıl mı?

son-dakika-is-bankasi-sistemlerinde-erisim-sorunu-yasiyor.jpg

Faizsiz Kredi İmkanından Sizde Yararlanabilirsiniz!

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların İşCep üzerinden giriş yaparak "Müşteri olmak istiyorum" butonuna basmaları yeterli. Sonrasında ise karşılarına çıkan ekrandan kredi kartı başvurusu yapmaları gerekiyor.

Bir diğer önemli adım ise, İş Bankası müşterisi olup, kredi kartı başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Bu da son derece basittir. Kısaca atılacak adımları şu şekilde toparlayabiliriz.

İlk olarak iş bankası müşterisi olun.

Sonrasında ise İş Cep üzerinden kredi kartı talebinde bulunun.

Mevcut kredi kartı limitinize göre bir oran belirlenecektir. Bu da sizin harcama alışkanlıklarınıza bağlı olarak belirlenir.

Belirlenen limit dahilinde taksitli nakit avans talebinde bulunun.

300 – 10.000 TL Arasında Limitiniz Hazır!

Kredi kartınız onaylandıktan sonra faizsiz uygun fiyatlı kredinizi taksit taksit ödeyecek şekilde kullanabilirsiniz.

Öyle ki, Türkiye’de 2019 yılında krediye ihtiyaç duyan kişilerin ne yazık ki sadece yaklaşık %60'ının kredi kullandığını görüyoruz. Bu oldukça yüksek bir oran ve sorunlarını çözmek için başka bir yol bulamadıkları için bu seçeneğe başvurmak zorunda kalan çok sayıda kişilerin olduğunu gösteriyor.

Bu sebeple imkan dahilinde uygun oranlı krediye başvurmakta son derece mantıklı bir seçenek gibi görünüyor.