İş Bankası'ndan kaçırılmayacak emekli promosyonu fırsatı!

İş Bankası'ndan kaçırılmayacak emekli promosyonu fırsatı!

İş Bankası emekliler için müjdeli haberi verdi. Bankadan gelen açıklamaya göre emekli promosyonu ödemeleri ekim ayı sonuna kadar uzatıldı. Peki ya İş Bankası'nın emekli promosyon ücreti ne kadar oldu? İşte detaylar...

İş Bankası emekli promosyonu için normal şartlarda 31 Ağustos'ta sona erecek ödemelerini iki ay uzatma kararı aldı. İşte ayrıntılar...

Tüm emeklilerin merakla takip ettiği promosyonda özel bankaların başlattığı yarış devam ediyor.

Daha önce 31 Ağustos tarihine kadar emekliye promosyon ödemesi yapacağını duyuran Türkiye İş Bankası yeni bir karar alarak emekliye promosyonu 31 Ekim'e kadar uzatma kararı aldı.

isb3.jpg

NE KADAR ÖDEYECEK?

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Eylül 2022 - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

*Kampanyanın son başvuru tarihinin önümüzdeki günlerde uzatılması bekleniyor.

isb2.jpg

YENİ ÖDEME FIRSATI

Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Maaş AralığıPromosyon Tutarı
0 - 1.499 TL5.000 TL
1.500 - 2.499 TL6.250 TL
2.500 TL ve üzeri7.500 TL