İş Bankası Promosyonlarda Limiti Yükseltti! Emekliler Maaşını Taşımak İçin Gün Sayıyor!

İş Bankası Promosyonlarda Limiti Yükseltti! Emekliler Maaşını Taşımak İçin Gün Sayıyor!

İş Bankası'ndan gelen emekli promosyonu müjdesiyle birlikte yüksek ödemelerin yapılacağı öğrenildi. Emekli vatandaşlar, maaşlarını artık İş Bankası'ndan alması halinde 7500 TL'ye kadar ödeme alacak. Anında hesabınıza yatacak olan promosyon ödemelerine başvurmak için son kaç gün kaldı?

İş Bankası, yeni emekli promosyon kampanyasını duyurdu. Eğer bu fırsatı değerlendirirseniz sizler de 7500TL'ye varan ödemenin sahibi olabilirsiniz. Kasım ayındaki emekli promosyon başvurularında son gün için açıklama yapıldı mı? Para anında hesabınıza yatacak.

İş Bankası, Kasım ayında emekli promosyon kampanyasını güncelleyen bankalar listesine adını yazdırdı. Kasım ayının sonuna dek devam edecek olan İş Bankası emekli promosyon kampanyası için başvurular başladı.

İŞ BANKASI GÜNCEL PROMOSYON ÜCRETLERİ

  • Emekli aylığı 3.500 TL'nin altında olanlara 4.500 TL,
  • Emekli aylığı 3.500 ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL,
  • Emekli aylığı 7.500 ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL,
  • Emekli aylığı 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL promosyon ödemesi yapılacak.

is-bankasi.jpg

YENİ FIRSATLARDAN YARARLANACAKLAR!

Emekli maaşını bankaya taşıyanlar promosyon ödemesinin yanı sıra birçok avantajdan da faydalanacak. Yeni müşteriler Maximum Kart ile ek kartlarına ücret ödemeyecekleri gibi yeni kampanyalardan da anında faydalanabilecekler.

PROMOSYONLAR NE ZAMAN ÖDENECEK?

Maaşını bankaya taşıyanlar üç yıllık taahhüt vererek imzalarını attıktan sonra promosyonlarını anında alabilecekler.

İŞ BANKASI'NA MAAŞ TAŞIMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Emekli maaşınızı şubelere giderek bizzat başvuru ile taşıyabileceğiniz gibi, İşCep ya da İnternet Şubesi aracılığıyla da taşımanız mümkün.

para-8.jpg

İşCep'ten taşımak için; İşCep uygulaması başvuru ekranında maaş işlemlerine girerek maaş taşıma ve talimat verme seçeneğini seçin.

Ardından promosyon başvurusuna tıklayarak işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

İnternet şubesi üzerinden taşımak için; başvuru ekranından emekli maaş işlemlerine ve ardından maaş taşıma ve talimat ile promosyon başvurusu seçeneğine tıklayarak kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirsiniz