Gram altının şirazesi 5 gün içinde kayacak! Altını olan da olmayan da yandı!

Altın fiyatlarında hareketlilik yaşanırken elinde gramı ve çeyrek altını olanlara uyarılar yapıldı. Altın yatırımı yapan vatandaşlar için endişe yaratacak açıklamalar haberimizde.

Yayınlanma:
Gram altının şirazesi 5 gün içinde kayacak! Altını olan da olmayan da yandı!

İslam Memiş, seçim sonrasında piyasalarda sürpriz bir yükseliş yaşanacağına değinirken altın sahiplerine tarih uyarısı yapıldu. Uzman isim en yüksek seviyelerine ulaşacak yatırımcılar için tedirgin oldu.

TL üzerinde değer kayıpları yaşanırken bu fırsatı kaçmaması gerektiğini savunan Memiş, düşüşlerin kalıcı olmadığını ons altında balon var birileri eline bırakacak ifadeleri kullanıldı. Altının gram fiyatında 2414 TL seviyesine kadar bir gerileme yaşandı. Güncel olarak 2393-2424 TL seviyelerinde bulunuyor.
ALTIN YATIRIM
İŞLEMLERE SON VERİN
Gram altın güncel olarak düşüşlere imza atarken bu durumun kalıcı olmayacağı belirtildi. 2024 senesiyle beraber 3000-3500 TL beklentileri devam ederken altında uzun vadeli yükseliş görülüyor. Ani artışlarla beraber bu haftayla beraber geri çekilmeler bekleniyor. Yaklaşık 100 dolarlık bir aşağı yönlü mesafe bulunuyor.

(HABERDE GEÇEN VERİLER YATIRIM ÖNERİSİ DEĞİLDİR)