Faizsiz Kredi İçin ING Bank’a Başvurun! Yüzde Sıfır Faizle Kredi İmkanı

Kampanyaları ile dönem dönem dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ING Bank, müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. ING Bank müşterileri, sıfır faizli kredi imkanlarından faydalanabiliyor.

Yayınlanma:
Faizsiz Kredi İçin ING Bank’a Başvurun! Yüzde Sıfır Faizle Kredi İmkanı

Son dönemde kişilerin artan nakit ihtiyacı için bankalar, çeşitli kredi kampanyaları düzenliyor ve dönem dönem bunu müşterileri ile paylaşıyor. ING Bank da müşterilerine faizsiz bir şekilde kredi vererek, nakit ihtiyaçlarının daha kolay karşılanmasına yardımcı olmayı hedefliyor. Banka, 5 bin TL miktarında çekilecek olan kredileri faizsiz bir şekilde veriyor. Ancak bunun için müşterilerin bazı şartları karşılaması bekleniyor.

Faizsiz Kredi İmkanından Nasıl Faydalanabilirim?

faizsiz-kredi-icin-ing-banka-basvurun-yuzde-sifir-faizle-kredi-imkani.jpg

ING Bank tarafından sunulan faizsiz kredi imkanından faydalanmak oldukça kolay. Ancak öncelikle bankanın Turuncu Ekstra programına katılım sağlamak gerekiyor. ING Bank, Turuncu Ekstralı olan müşterilerine farklı avantajlar sunuyor. Bunlardan birisi de faizsiz bir şekilde kredi kullanmak. Banka, banka kartları ile yapılan alışverişler ya da fatura ödemeleri karşılığında her ay müşterilerine belli bir puan kazandırıyor. Bankanın belirlemiş olduğu şartlara göre Turuncu Ekstralı müşteriler, 3.250 puan topladıklarında, 5 bin TL’ye kadar olan kredilerini faizsiz bir şekilde kullanabiliyorlar.

faizsiz-kredi-icin-ing-banka-basvurun-yuzde-sifir-faizle-kredi-imkani-001.jpg

Turuncu Ekstra programına göre, müşterilerin yaptığı her 1 TL tutarındaki ödemeler, 1 puan olarak geri dönüyor. Ay sonunda ise gerekli puana ulaşıldığında, 5 bin TL’ye kadar olan kredilerin faiz oranları sıfırlanmış oluyor. Ayrıca ilk kredi kullanımlarında 50 bin TL’ye kadar olan krediler de sıfır faizli bir şekilde veriliyor.

Ayrıca Turuncu Ekstralılar için uygulanan faiz oranları, diğer faiz oranlarına göre daha düşük oluyor. Yani 5 bin TL ile 50 bin TL arasındaki krediler için banka, yüzde 3.35’ten başlayan oranlarla kredi veriyor.