Borç Kapatma Kredisi’nde 3 Erteleme ve 36 Ay Vade Fırsatı!

Ülkedeki ekonomik durumlardan dolayı pek çok kişi ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bankalardan kredi çekme ihtiyacı duyabiliyor. Bu durum sonucu birçok kişi borçlarını ödemekte zorluk da çekebiliyor. Akbank ise borçlarını kapatmak isteyenler için özel fırsatlar sunuyor. Akbank’ın borç kapatma kredisi ile banka borçlarınızı sıfırlayabilirsiniz.

Yayınlanma:
Borç Kapatma Kredisi’nde 3 Erteleme ve 36 Ay Vade Fırsatı!

Kaliteli hizmet sunan ve köklü bankalar arasında yer alan Akbank, müşterileri için avantajlı bir kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Banka, diğer bankalara borçları olan kişiler için borç kapatma kredisi veriyor. Akbank tarafından sunulmakta olan avantajlı kredi kampanyası ile pek çok kişi, banka borçlarını daha kolay bir şekilde sıfırlayabilir. Diğer bankalardaki borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyen kişiler, kolay yoldan Akbank’a başvuru yaparak borç kapatma kredisini kullanabilirler.

Akbank Borç Kapatma Kredisi Detayları

borc-kapatma-kredisinde-3-erteleme-ve-36-ay-vade-firsati.jpg

Son yıllarda yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı birçok kişi bankalara borçlanmış durumda. Ekonomik problemlerin devam etmesi nedeniyle kişiler, bu borçlarını ödemekte de güçlükler yaşayabilmekte. Akbank, bu konuda güçlük yaşamakta olan kişiler için avantajlı bir borç kapatma kredisi imkanı sunuyor. Bankanın sunmuş olduğu bu fırsat ile borçları sıfırlamak bir miktar daha kolaylaşıyor.

Akbank, borç kapatma kredisinde kişilere 3 aya kadar erteleme fırsatı sunuyor. Ayrıca müşteriler, çekecekleri kredi miktarına bağlı olarak 36 aya kadar vade fırsatından da yararlanabiliyor. Ertelemenin dahil olduğu vade süreleri, 50 bin TL ve altı için 36 ay, 50 bin TL ve 100 bin TL aralığı için 24 ay ve 100 bin TL üzerindeki limitler için ise 12 ay olarak belirlenmiş durumda.

borc-kapatma-kredisinde-3-erteleme-ve-36-ay-vade-firsati-001.jpg

Akbank tarafından verilecek olan borç kapatma kredisinin faiz oranları ise koşullara göre değişiklik gösterebiliyor. Banka faiz oranlarında, çekilecek olan miktara, vade sayısına ve kişinin durumuna göre değişiklik yapabiliyor.

Borç kapatma kredisi için başvuru yapmak isteyenler Akbank Mobil uygulamasını kullanabilir ya da bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir. Ayrıca Akbank şubelerine giderek de gerekli işlemler yapılabilmektedir.