Araç Sahibi Olmak İsteyenlere 500 Bin TL Destek! Başvurular Dijitalden Yapılacak

Garanti Bankası, araç sahibi olmak isteyenler için oldukça önemli bir fırsat başlatıyor. Banka, uygun faiz oranlarının yanı sıra başvuru süreçlerinde de bir dizi kolaylık sağlayacak. 500 bin TL’ye kadar kredi desteği veren Garanti’ye başvuru işlemlerini dijital üzerinden yapılacak.

Yayınlanma:
Araç Sahibi Olmak İsteyenlere 500 Bin TL Destek! Başvurular Dijitalden Yapılacak

Ülkede yaşanan ekonomik gelişmeler neticesinde, son yıllarda araç fiyatlarında oldukça yüksek artışlar yaşanıyor. Araç fiyatlarının bu kadar yükselmiş olması ise taşıt sahibi olmak isteyenleri zor bir sürece sokuyor. Ancak çeşitli bankalar, bu süreçte müşterilerine destek olabilmek adına bazı avantajlı fırsatlar sunmakta. Garanti Bankası da müşterileri için oldukça avantajlı taşıt kredisi fırsatları sunuyor. Banka 500 bin TL’ye kadar kredi desteği sunuyor. Bunun yanı sıra 48 aya kadar vade imkanı da kullanabilecek olan müşteriler, aylık taksitlerini daha az miktarda ödeyerek araç sahibi olma fırsatı yakalayabiliyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredi Detayları

arac-sahibi-olmak-isteyenlere-500-bin-tl-destek-basvurular-dijitalden-yapilacak.jpg

Garanti Bankası, araç sahibi olmak isteyen müşterileri için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Banka, hem sıfır araçlar hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi fırsatları sunuyor. Kişiler alacakları aracın durumuna göre sunulmakta olan farklı seçeneklerden avantajlı bir şekilde faydalanabiliyorlar.

Garanti Bankası’nın vermiş olduğu taşıt kredisi üst limiti 500 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bu miktarda bir kredi için banka, en çok 36 ay vade imkanı da sunuyor. Bu şekilde çekilecek olan kredilere ise yüzde 4.49 oranında faiz uygulanıyor. Yapılan hesaplamalara göre ise kişilerin geri ödeme taksitleri ise yaklaşık olarak 33 bin 500 TL’ye denk geliyor.

Tüm bunların yanı sıra banka, taşıt kredisi için yapılacak olan başvuruları da kolaylaştırmaya çalışıyor. Taşıt kredisi çekecek olan kişilerin başvuruları, dijital belge onayıyla yapılabiliyor. Bu da pek çok kişinin oldukça avantajlı bir seçenek olarak öne çıkıyor.