Akbank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı! 100 Bin TL Kredi Çekin 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın!

Son dönemde ülkemizde artan kredi ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına pek çok banka, çeşitli kredi kampanyaları düzenliyor. Bu bankalar arasında yer Akbank da müşterilerine özel cazip fırsatlar sunmakta. Banka, 100 bin TL’ye kadar 3 ay ertelemeli kredi veriyor.

Yayınlanma:
Akbank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı! 100 Bin TL Kredi Çekin 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın!

Akbank, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterileri için özel bir kampanya fırsatı sunuyor. Banka, uygun faiz oranları ve uzun vade koşullarının yanı sıra geri ödemeler için 3 ay boyunca erteleme imkanı da tanımakta. Üstelik Akbank, kredi başvuruları için oldukça kolay yöntemler sağlıyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Detayları

Özel bankalar arasında öne çıkan Akbank, özel kredi fırsatları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Banka, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için farklı avantajlar sunuyor. Kredilerin geri ödemeleri için 3 ay erteleme şansı sunan banka, görece düşük faiz oranları ile de müşterilerini memnun edebilmeyi hedefliyor.

akbanktan-3-ay-ertelemeli-kredi-firsati-100-bin-tl-kredi-cekin-3-ay-sonra-odemeye-baslayin.jpg

Banka 100 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için farklı seçenekler sunmakta. Buna göre 50 bin TL ile 100 bin TL arasında kalan miktarlar için banka, 24 ay vade fırsatı sunuyor. Ayrıca bu miktardaki tutarlar için uygulanan faiz oranı ise yüzde 4.40 olarak belirlenmiş durumda. Banka ekstra olarak geri ödemeler için 3 ya da erteleme fırsatı veriyor. Böylece bankadan 100 bin TL miktarında kredi çeken kişiler, aylık olarak 7 bin 762 TL ödeyerek, kredi kullanabiliyorlar.

Diğer yandan eğer müşteriler, 50 bin TL’ye kadar kredi kullanacaklar ise vade oranı 36 aya kadar çıkabiliyor. Ayrıca 50 bin TL’lik kredi için uygulanan faiz oranı da yüzde 4.30’ düşüyor. Buna göre kişilerin aylık geri ödemeleri ise 3 bin 254 TL olarak hesaplanıyor.