Akbank Müşterileri Bir Daha Nakit İhtiyacına Gerek Duymayacak: 0,99 Faizle 100.000 TL Alabilirsiniz!

Akbank Müşterileri Bir Daha Nakit İhtiyacına Gerek Duymayacak: 0,99 Faizle 100.000 TL Alabilirsiniz!

Ekonomide yaşanan dalgalanmalardan etkilenen vatandaşlara bankaların sundukları kampanyalar rahat bir nefes aldırıyor.

Bireysel tüketiciler için sunulan nefes aldıran kredi kampanyalarına Akbank’tan KOBİ’lere özel olanı geldi. Akbank tüm KOBİ’lere gelen ödemelerini daha rahat yaptıracak ve ekonomik olarak nefes aldıracak KOBİ kredisi kampanyasını duyurdu. Akbank’ın 12 ay vadeli KOBİ kredisi kampanyasının detayları ve başvuru koşulları ise haberimizde!

Akbank’tan KOBİ’lere Nefes Aldıran Kredi

Dijital bankacılık alanına özel çok sayıda kampanya düzenleyen Akbank, 2022 yaz döneminin ekonomik koşullarında sıkışan KOBİ’lerin yardımına da koşuyor. Akbank’ın KOBİ’ler için hazırladığı yeni KOBİ kredi kampanyasıyla 12 ay vadeli olarak 50.000 TL’ye kadar sadece %0.99 faizli KOBİ kredisi sunuluyor.
Akbank’ın KOBİ kredisi kampanyasından bu koşullarla yararlanabilmek için ise ilk defa Akbank KOBİ müşterisi olunması gerekiyor. Ayrıca KOBİ’ler, Akbank müşteri başvuru işlemlerini Akbank Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmelidir. Yani KOBİ’ler, Akbank Mobil uygulamasını cihazına indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden Akbank KOBİ müşterisi olmalıdır. Daha sonra yine Akbank Mobil uygulaması üzerinden KOBİ kredisi için başvurusunu yapması gerekiyor.

Akbank’tan KOBİ’lere 50.000 TL Kredi

Akbank Mobil KOBİ kredisi kampanyası kapsamında tüm yeni Akbank KOBİ müşterileri 50.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını hem 12 ay vadeli hem de sadece %0.99 faizli KOBİ kredisi ile karşılayabiliyor. Üstelik Akbank’ın KOBİ’ler için sunduğu esnek ve uygun ödeme koşulları sayesinde KOBİ kredisi taksit tutarları daha minimal seviyede oluyor. Böylelikle KOBİ’ler kullanacakları Akbank KOBİ kredisinin geri ödemesini de zorlanmadan gerçekleştirebiliyor.

Akbank tarafından düzenlenen Akbank Mobil KOBİ avantajlı kredi kampanyasından yararlanabilmek için 30.06.2022 tarihine kadar Akbank Mobil’den müşteri olunması gerekiyor. Ayrıca avantajlı koşullardaki KOBİ kredisi başvurusu içinde son tarih 30 Haziran olarak açıklandı. 90 Milyon TL kullanım limiti bulunan KOBİ kredisi için henüz Akbanklı olmayan KOBİ’lerin en kısa süre içerisinde Akbank Mobil’den müşteri olmaları gerekiyor.
Akbank Mobil KOBİ kredisi kampanyası kapsamında 50.000 TL limitli kredi kullanımlarında maksimum12 ay vade seçimin %0.99 faiz oranı üzerinden ayda sadece 4.453.53 TL taksit ödemesi yapıyor.