Akbank Emekliye 12 Bin TL Veriyor! Hemen Başvurun!

Ek zam haberlerini beklemekte olan emekliler için Akbank’tan güzel bir haber geldi. Emeklilere yönelik hizmetleri ile gündeme gelen Akbank, SGK emekli maaşını Akbank'a taşıyan müşterilere özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya kapsamında maaşlarını Akbank'a taşıyan emekliler, 10 bin TL'si nakit olmak üzere toplamda 12 bin liraya kadar ödül kazanabilecekler.

Yayınlanma:
Akbank Emekliye 12 Bin TL Veriyor! Hemen Başvurun!

Akbank, emeklilere yönelik sunduğu özel avantajlı kampanyalarına devam ediyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını Akbank'a taşıyan müşterilere, 10 bin TL'ye kadar nakit promosyon fırsatı sunulacak. Akbank’ın emeklilere sunmuş olduğu fırsatlar, bununla da sınırlı değil. Ayrıca kampanya dönemi boyunca Axess ya da Wings kredi kartları ile verilecek her yeni otomatik ödeme talimatına ise 400 TL, toplamda 5 talimat verenlere ise 2 bin TL'ye kadar chip-para kazanma imkanı da sağlanacak. Akbank tarafından emeklilere özel sağlanan bu fırsatlar, ekonomik zorluk yaşamakta olan pek çok emekliye finansal anlamda destek olmayı amaçlıyor.

Akbank Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

akbank-emekliye-12-bin-tl-veriyor-hemen-basvurun.jpg

Akbank tarafından emeklilere verilmekte olan promosyon miktarları, emekli kişilerin almış oldukları maaşa göre değişiklik gösterebiliyor. Promosyonlardan yararlanabilmek için ise emeklilerin maaşlarını 3 yıl boyunca Akbank'tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor.

Aylık net geliri 3 bin 499 TL'ye kadar olan emeklilere 6 bin TL, maaşı 3 bin 500 TL - 7 bin 499 TL arasında olanlara 7 bin TL promosyon, maaşı 7 bin 499 TL - 9 bin 999 TL arasında olanlara 9 bin TL promosyon, maaşı 10 bin TL ve üzeri olanlara ise 10 bin TL promosyon ödeniyor.

Tüm bunlarla birlikte Akbanklı emekliler, kampanya dönemi içerisinde, Axess veya Wings kredi kartı ile 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı verenlere, fatura başına 400 TL, toplamda ise tam 2 bin TL chip-para veriliyor. Böylece Akbanklı emekliler, toplamda 12 bin TL ödül fırsatından faydalanabiliyorlar.