Acil Kredi Arayanlar İçin PTT'den 80 bin TL'lik İhtiyaç Kredisi

Acil Kredi Arayanlar İçin PTT'den 80 bin TL'lik İhtiyaç Kredisi

PTT'nin vereceği 80 bin TL'lik acil kredi fırsatı ile birlikte nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Yüzde kaç faiz oranı uygulanacağı ve kaç ay vade ile sınırlandırılacağı merak ediliyor. PTT kredi kampanyasındaki detaylar da paylaşıldı. Kredi çekecekler bu habere dikkat...

PTT kredi fırsatıyla ilgili güncel gelişmeler paylaşıldı. Hemen sizler de 80 bin TL'lik krediyi uygun faiz oranları ile çekebileceksiniz. Başvuru yapılması halinde anında sonuç alacaksınız. Kredide erteleme imkanı sağlanıyor mu? Detaylar yazımızda yerini aldı.

Nakit ihtiyacı bulunan birçok kişi bankalardan yardım almaktadır. PTT emeklilere düşük faizli kredi imkanı sunuyor. 80 bin TL'ye varan kredi imkanı ile yüzde 2.69’dan başlayan faiz oranları dikkat çekiyor. İşte PTT düşük faizli kredi kampanyası…

DÜŞÜK FAİZ SEÇENEKLERİ BULUNUYOR

PTT Aktif Bank işbirliği ile emeklilerin yardımına koşuyor. Yüzde 2.69 faiz oranı ile 80 bin TL'ye varan kredi imkanı sağlanıyor. Kefilsiz ve şartsız olarak emeklilere tanınan bu imkandan yararlanmak için vatandaşların emekli maaşını PTT'den alması gerekiyor.

Başvuruda bulunacak olan emekliler kendilerine verilen formu eksiksiz bir şekilde doldurarak kredi fırsatından yararlanabilir. Emekli kredisi alan kişiler PTT iş yerlerinden başvuru yapabilmektedir.

Türkiye'nin her yerinde bulunan PTT şubelerine giderek düşük faizli kredi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. 50.000 TL kredi alan bir kişi yüzde 2.69'luk faiz oranı ile 3 ay vade seçeneğine seçmesi durumunda 17.754 TL ödemesi gerekiyor. Kredi tahsis ücreti ise 262.50 TL olarak görülmektedir.