24 Ay Vadeli 55.000-TL Kredi Kullanmak İsteyenler Deniz Bank’a Koşuyor!

24 Ay Vadeli 55.000-TL Kredi Kullanmak İsteyenler Deniz Bank’a Koşuyor!

Zor durumda kalan vatandaşlar için DenizBank’tan harika bir haber daha geldi.

55.000TL’ye kadar vereceği kredi için Deniz Bank’a 5 gün içerisine kredi kullanmak istediğinizi beyan etmeniz yeterli. Üstelik bu güzel haber sadece Deniz bank müşterilerini değil, tüm halkımızı ilgilendiriyor. Tüm vatandaşın yararlanabileceği bu kredi uygun ödeme imkanlarına sahip olmakla beraber düşük faiz oranı da içeriyor. Peki, Deniz bank kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşların ne yapması gerekiyor? İşte detaylar…

Her gün yeni bir zam haberine uyandığımız şu günlerde geçinmekte zorlaşıyor. Alım gücünün de düşmesiyle vatandaş kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Vatandaşa destek olmak için herkesin gelirine uygun ödeme seçeneğiyle kredi veren bankaların başında ise Deniz Bank geliyor.

Sadece 5 gün geçerli olacağını Denizbank hem sosyal medya hesaplarından hem de resmi internet sitesinden duyurdu. Deniz Bank, 5 gün içerisinde yapılan başvuruların değerlendirileceği, bu başvuruların sadece Denizbank müşterilerini değil tüm vatandaşı kapsadığını belirtti. Başvuruda bulunan vatandaşların başvrularının sıraya alınacağı ama bu sürenin çok uzamayıp aynı gün içerisinde değerlendirilip sonuçlandırılacağı belirtildi. Sonuçlar doğrultusunda ödemenin de aksatılmadan hemen yapılacağı bildirildi.

55.000 TL Kredi Şartları Nelerdir?

Kredi başvurusu yapmak isteyen müşterilerin Denizbank’a gitmesine gerek kalmadan işlemlerini online olarakta yapabilecekleri belirtildi. Şubeye gitmeden cep telefonlarından kısa mesaj kullanarak yada MobilDeniz uygulaması üzerinden alınan kredi onayına bakabilecekleri bildirildi. Şubeye giderek işlemlerini tamamlamak isteyen müşteriler ise şubeden işlemlerine devam edebilecekler.

Denizbank Bireysel Müşteri Temsilcisi ile yapılabilecek ihtiyaç kredisi başvurusu ile banka şubesi üzerinden gelir belgesiz bir şekilde başvuruda bulunacak kişinin kimliğiyle beraber 55.000-TL 24 ay vadeli olarak kredi kullanabilecektir. Ayrıca emekli maaşlarını Denizbank şubelerine taşıyan emeklilerin kredi alabilmeleri de mümkün olacaktır.

Bankanın kısa mesaj sistemini kullanıp bankaya gitmeden kullanabileceğiniz kredi tutarına bakabilirsiniz. Kredi onayı almak için Kredim T.C. KİMLİK yazarak 3280’e mesaj atın. Böylece banka kredi değerlendirmesini yapacaktır. Neticesinde 55.000 TL’ye kadar kredi imkânı sağlanacaktır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için Deniz Bank internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.